Hyundai Autó Klub
Hírek:

*
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?
2018. Június 19. - 06:20:46

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

Google
Menü

22 vendég, 0 tag
Legújabb hozzászólások
írta hosszutom
[2018. Június 16. - 11:10:21]

írta t1218
[2018. Június 13. - 17:08:03]

[2018. Június 10. - 19:14:02]

írta Zotya
[2018. Május 30. - 14:46:20]

írta llaci1
[2018. Május 21. - 22:21:42]

írta hopihe30
[2018. Május 16. - 10:17:35]

írta janaboy
[2018. Május 14. - 20:53:11]

írta hopihe30
[2018. Május 14. - 10:26:17]

írta janaboy
[2018. Május 10. - 19:49:28]

[2018. Május 10. - 18:53:27]
"Nem a hibáinkból látszik, hogy kik vagyunk.. hanem abból, amit utána teszünk!"
Oldalak: 1 2 3 [4]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autós dicsõségtábla  (Megtekintve 18720 alkalommal)
: Dícsérjük meg a többi autóst, ha megérdemlik
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
karakál
Fanatikus fórumozó
Nem elérhető Nem elérhető

Nem: Férfi

Egyszer ŐK is Klubtagok lesznek

« Válasz #45 Dátum: 2010. Június 30. - 21:57:16 »

Egy buszmegállónyi parkolóban volt egy "kényszerleszál lásom" Nézem, miért gőzölög a motortér. Jön a szemközti irányból egy F Astra egy fiatal sráccal. Visszafordul, beáll mögém, s kérdi, hogy segíthet-e. Mondom, nem hiszem, mert vontatni kell. Nagyon szívesen segít, akár el is vontat. Nagyon köszöntem, de nem fogadtam el, hiszen ez a 2 tonna, nem az ő kocsija mögé való, ráadásul még 17km lett volna hazáig. Nem fért a pofámra, hogy éljek az ajánlatával, de azért most is nagyon köszönöm neki ismeretlenül is.
Ez tényleg szimpatikus gesztus volt.Taps neki :taps:
Naplózva
Sopánka
V.I.P.

nem nézni kell, csinálni!

« Válasz #46 Dátum: 2010. Július 14. - 08:24:28 »

Vannak azért jó irányok! Lassan, de alakul!
Néha, biciklivel meg gyalogosan közlekedve meglepődöm, persze van aki nem áll meg, de legkésőbb a 4. autó megáll a zebra előtt.
Lassan beérik az a generáció, amelyik már mer a saját feje után menni és érzi, hogy tőle függ, milyen lesz ez az ország!
Naplózva

várjanak csak, azt hiszem rájöttem mi a baj a szerkezettel!
Hyundai Coupe 2.7 V6 (2003), Citroen Jumpy 2008 (9fős)
Kicsi városunknak életadó kattintás: http://hyundai-klub.myminicity.com/
Sziszipapa
Megszállott

« Válasz #47 Dátum: 2010. Július 15. - 02:04:21 »

Egy buszmegállónyi parkolóban volt egy "kényszerleszál lásom" Nézem, miért gőzölög a motortér. Jön a szemközti irányból egy F Astra egy fiatal sráccal. Visszafordul, beáll mögém, s kérdi, hogy segíthet-e. Mondom, nem hiszem, mert vontatni kell. Nagyon szívesen segít, akár el is vontat. Nagyon köszöntem, de nem fogadtam el, hiszen ez a 2 tonna, nem az ő kocsija mögé való, ráadásul még 17km lett volna hazáig. Nem fért a pofámra, hogy éljek az ajánlatával, de azért most is nagyon köszönöm neki ismeretlenül is.

Volt már, hogy én is megálltam, segíteni akartam. Éppen ráértem és olyan segíthetnékem volt. Én is vissza lettem utasítva. Nagyon rossz volt. Úgy nézett rám, mintha nem segíteni, hanem kirabolni akarnám éppen. Bizalmatlan volt. Néha én is az vagyok, de ha velem teszik, csak akkor értem meg, hogy milyen rossz érzés. Azóta már sokszor volt, hogy nem álltam meg. Ritkán veszi észre az ember időben az ilyesmit és ritkán volt, hogy nem siettünk nagyon valahova, de nem tudom, hogy ha alkalmam lett volna rá, akkor megint megállok-e.

És nem a segítő szándékommal van a baj. A szándék mindig megvan bennem :) Persze ez nem olyan, mint a Te eseted, de ma már az ember óvatosan fogadja el a segítséget is. Sok pofont kaptunk már az élettől. Egyszer azért biztos megint minden szép lesz. Vagy faluhelyen mondjuk máshogy van.

Egyszer leszaladtam a Celicával is egy árokba. Nem volt nagy, de nem tudtam kijönni. Tükörjég volt. Éppen csak ott tudtam megállni :) Lassítani akartam és a porhó alatti jégen megcsúszott az autó és keresztben nem fértem volna el az út két szélén parkoló autó között, ezért inkább megálltam a padkán, ami olyan esőelvezető csatornában teljesedett ki. Mire kiszálltam egy kisebb tömeg alakult ki körülöttem egy kis vidéki mellékutcában. Elmondtam, hogy mi történt és mire befejeztem volna azt vettem észre, hogy az emberek körbállták a kocsit olyan szinten, hogy szó szerint nem fértem oda. Majd kiemelték az autót az útra és ahogy ott termettek úgy el is tüntek egy pillanat alatt. Sosem felejtem el. Ez úton is köszönöm Nekik!

Naplózva

hogy
Vendég
« Válasz #48 Dátum: 2010. Július 15. - 06:35:52 »

Örültem a srác szándékának, de kb 17km-t kellett volna az F Astrájával vontatni egy 2t-s teherautót. Persze, ha nincs más megoldás...de néhány órával később lett. (most olvastam vissza, hogy ugyanezt írtam le :$) Délután, amikor az unokaöcsém a Mazda pickuppal elkezdte húzni, éppen jött a srác Miskolc felől. Dudált, integettünk :)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Július 15. - 06:39:00 írta hogy » Naplózva
Zsolesz
Mazsola
**

« Válasz #49 Dátum: 2011. Február 19. - 17:04:54 »

Csütörtökön este adta meg magát a Tucson. Az első autós aki jött mögöttem megállt, és hazahúzott. Köszönöm neki!  ;)
Naplózva
Ákos
Vendég
« Válasz #50 Dátum: 2011. Szeptember 18. - 21:25:08 »

Szombaton láttam egy BMW-st aki indexelt a körforgalomból kifelé :) . Valamint a Szilágyi Erzsébet fasoron nagyon-nagyon előzékenyen beengedett maga elé egy H100-as, köszönet érte :) .
Naplózva
Predator
Fanatikus fórumozó

« Válasz #51 Dátum: 2017. December 31. - 13:48:19 »

Egy régebbi történetet szeretnék elmesélni.

Mikor még megérte Szlovákiába menni tankolni,mint minden határ melléki,én is sűrűn jártam.Persze igyekeztem minél jobban leüríteni a tankot,hogy annál több legyen a nyereség.csak annyiban számoltam el magam,hogy előző nap 3-at fordultam a gyerekeim miatt,mivel farsang volt az iskolában.Gond oltam,mindegy,majd tankolok a MOL-nál 5 litert,a biztonság kedvéért.Persz e,nem jutottam el addig.Még kb.500 métert kellett volna kibírnia.Szere ncsére Frau velem volt,úgyhogy nekiálltam tolni a kocsit.Még tetőzte a bajt,hogy el kezdett esni az eső.Persze,senki nem állt meg,láttam a nevető arcokat,az elsuhanó autókban.Aztán megállt egy szlovák rendszámú Opel (még Győrben voltunk).Utánakötöttük az Accentet.Bevon tatott a MOL-kútra.Mikor megkérdeztem,mivel tartozok,azt mondta: semmivel,mert nemrég éppen így járt odaát.Senki nem állt meg Neki,csak egy magyar rendszámú autó aki elvontatta.
Azt mondta:Kvittek vagyunk,majd vidáman elhajtott.
Nagyon mély nyomot hagyott bennem ez az eset....
Naplózva

Akinek barátai vannak,annak mindene van!
Oldalak: 1 2 3 [4]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.23 | SMF © 2015, Simple Machines | TinyPortal v0.9.8 © Bloc

Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS! Dilber MC Theme by HarzeM
Az oldal 0.038 másodperc alatt készült el 27 lekéréssel.