Hyundai Autó Klub
Hírek:

*
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?
2018. Szeptember 19. - 17:40:50

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

Google
Menü

41 vendég, 0 tag
Legújabb hozzászólások
írta uppancs
[2018. Szeptember 08. - 20:40:20]

írta Matt-new
[2018. Szeptember 01. - 18:31:45]

[2018. Augusztus 26. - 19:48:27]

írta Csiga71
[2018. Augusztus 22. - 00:43:08]

írta Bice
[2018. Augusztus 15. - 11:07:12]

írta zolizoli
[2018. Augusztus 10. - 18:30:19]

[2018. Augusztus 06. - 22:25:29]

írta boateng28
[2018. Július 08. - 09:21:28]

írta mlacus52
[2018. Július 07. - 12:32:34]

írta hosszutom
[2018. Június 16. - 11:10:21]
"Nem a hibáinkból látszik, hogy kik vagyunk.. hanem abból, amit utána teszünk!"
Oldalak: 1 ... 165 166 [167]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mellébeszélő  (Megtekintve 315370 alkalommal)
: mindenfajta off, fecsegés, agymenés, és ereszd-el-a-hajamat
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
gretanorbi
Megszállott
Nem elérhető Nem elérhető

Nem: Férfi

« Válasz #2490 Dátum: 2017. November 14. - 22:02:05 »

Nagy vonalakban leirnad,ha megkerlek,hogy mi tortent a forummal? Nem nagyon vagyok kepbe,mert 2007-2013 aktiv forumozo voltam, aztan 4 ev kihagyas mivel elkellett adni az I30-at, de aztan ujra itt vagyok 2017 januarjatol,mivel visszatertem a Hyundai markahoz.  :jee: Koszonom.

Ugyanaz történt vele, mint az összes többi fórummal az elmúlt öt évben... facebook. Leülepedett mint a tavi iszap. Sajnálatos módon ez pont egybe esett valami olyasmivel, hogy Matyika levonult az internetes közösségi létből, mert túl sok lett neki az ezzel járó rapid stressz.

Aztán pár ember elhúzott innen nagy sértődötten, volt aki valós, volt aki vélt sérelmekkel, illetve volt aki csak úgy, és a lehető legoptimálisab b dramaturgiai pillanatban, üdítő "fórumozásba" kezdtek a fészbukon. Itt meg behúzódott a kézifék ahogy a többi fórumon a világban. Eljárt felettünk az idő. Kimentünk a divatból. Meg ilyesmi.  8)

Azután 2016 decemberében a rencergizdánk munkahelyet váltott, aminek az lett a következménye, hogy azt a szervert amin a fórum volt, át kellett költöztetni máshová, ahol a fórum nagyjából pár hétig működött, azután összedőlt. Engem néhány hetente felhívott (vagy sms-t küldött) valaki, hogy holvanmá' a fórum. Augusztus végére lett annyi hívás/üzenet, amik összegyűltek a fejemben és az a gondolat fejlődött ki bennem, hogy talán...mégis. .... Megbeszéltem Matyikával, aki ugyan nincs itt, de azért lát, hogy újraélesztem. Szeptember 10 körül vettem egy tárhelyet, majd egy hónap könyörgésbe került, hogy a fent említett informatikus barátunk összefoltozza a darabjaira hullott fórumot, és felgyömöszölje . Ha nem tette volna, akkor november elsején világra hoztam volna egy teljesen szűz, újszülött fórumot, felhasználók, és mindenféle tartalom nélkül, gondolván, hogy ha akarjátok újra lakjátok, ha nem akkor így jártam. De mivel az utolsó előtti pillanatban sikerült szétszekálnom a srácot, újra van fórum, mégpedig a régi, bár vannak hiányosságok, lenne vele munka de majd....

Nagyjából ekkorák a vonalak.

Ezúton köszönöm azoknak, akik hiányolták a fórumot, és zaklattak vele, rendületlenül.  :drinks: :friends:

Nagy gratula és köszönet érte,hogy visszahoztad a fórumot Pihe! Az biztos ha elveszett volna hatalmas "kár" érte volna a Hyundaiosokat,akár regisztrált akár csak látogatók,mert annyi hasznos infó van az oldalon és az emberek sokszor megoldást találhatnak a gépjárművük bajára a fórumon. Valamint ez sokkal másabb,mint a FB,valahogy olyan családiasabb! Emlékszem amikor 2007-ben regisztráltam olyan hamar befogadtak és hamarosan szinte a barátaimnak éreztem a folyton fórumozó és hozzászóló felhasználókat,pedig soha nem találkoztunk,mivel én Irországban lakom. Na FB-on ez nincs meg  szerintem és nem is lesz! (Megtaláltam a magyar billentyűzetet is a laptopon!  :yahoo: )
Naplózva

Hyundai I40 1.7CRDI
Sopánka
V.I.P.

nem nézni kell, csinálni!

« Válasz #2491 Dátum: 2017. November 16. - 12:29:10 »

Bizony, jó ez így! :) Nagy kösz érte, Pihelány! :)
(Én meg nem is vagyok fészbúkon.)
Naplózva

várjanak csak, azt hiszem rájöttem mi a baj a szerkezettel!
Hyundai Coupe 2.7 V6 (2003), Citroen Jumpy 2008 (9fős)
Kicsi városunknak életadó kattintás: http://hyundai-klub.myminicity.com/
steve79
Hivatásos

« Válasz #2492 Dátum: 2017. December 03. - 18:57:14 »

(Én meg nem is vagyok fészbúkon.)

OFF
Én sem, ezen sokan ledöbbennek, amikor megtudják, hogy informatikuské nt (aki meló mellett maszek vállalkozást is visz) nem vagyok fenn. Lehet, hogy kicsit paranoid vagyok, illetve túlságosan sajnálom az időmet, amit ott eltöltenék. Céges hálózaton tiltott is a face, ahogy hallom, egyre több helyen van így. Persze maszek telefonon tudja nyomni az alany, ez ellen csak a józan belátás segítenie, a tapasztalat az, hogy mérsékelt a siker..

Borzasztó, hogy mások színfalak előtti életének csodálata / szidalmazása, a látszólagos kapcsolatok fenntartása mennyi időt és energiát von el, nap mint nap látom, hogy akár az 50 éves sofőr is a megállás pillanatában már a telefonját nyomja. Sajnos kisebb mértékben az "értékes" kommunikációra, kapcsolattartá sra használják, nagyobbrészt csak színház (úgy, mint az egész világ), megjátszott szerepekkel...

Szép lassan eljutottam oda, hogy már fényképeket is alig készítek, igyekszem inkább megélni a pillanatokat, nem pedig azzal tölteni az időt, hogy a megörökítéshez szükséges tökéletes szögeket, beállításokat vadásszam. Azokat meg kifejezetten sajnálom, akik képesek egy koncerten végig a telefonjukat felemelve, azt figyelgetve videózni (gyakorlatilag értékelhetetle n kép- és hangminőségű anyagot rögzítve), ahelyett, hogy jól éreznék magukat, hogy az előadóval együtt "rezegjenek". Bocsánat, ez kikívánkozott. .
/OFF
Naplózva

2005 Santa Fe 2.0crdi > 200.000 km
nyaki
Fanatikus fórumozó

A vellanyos

« Válasz #2493 Dátum: 2017. December 03. - 20:32:50 »

:hi:
https://www.youtube.com/watch?v=8Vq9P2DsCho&feature=em-subs_digest
Naplózva

Az ÉLET nem is bonyolult, csak azzá teszik!!!
Hyundai Accent 1,3 LS Cool 2005.12.havi
steve79
Hivatásos

« Válasz #2494 Dátum: 2017. December 03. - 23:16:41 »

Ezt a videót nem láttam még, nagyon szemléletesen összefoglalja a dolgokat... Jelenleg még annyiban sérülékeny a rendszer, hogy minden a villamos energiától függ, azonban ebben is közelít az "önellátás", ha az MI rendszerek irányítják az erőműveket is.

Hogy is volt a Mátrixban? A technológia "elszabadulása" után az emberek sötétbe borították az eget, hogy a napelemektől elvegyék az energiát, de már ez sem segített: a mór megtette a dolgát, a mór mehet. Duracell-elemnek a lébe...

Na jó, negatív utópia OFF, de egy kis ébredés tényleg nem ártana a világunknak. Most még egyszerűbb lenne, mint 10-20 év múlva...
Naplózva

hopihe30
Fórumgazda

Nem: Nő

« Válasz #2495 Dátum: 2017. December 04. - 17:03:09 »

Egyszer volt egy robbanás az internet előfizetések terén, úgy 2010-11 körül ami azt az érzést keltette bennem, hogy ide mindenkit beengednek. Nagyképűen hangzik, de olyan visszataszító dolog amikor osztódással szaporodik az idiótaság. Amikor a rendőr felesége kamuhíreket oszt meg amiben "rendőrségi felhívás" van. Középkorú értelmiségiek áltudományos baromságokat terjesztenek, a tanulatlanok meg csillogós gifeket küldözgetnek orrba szájba, hogy kellemes napot kívánjanak mindenkinek.

A legrosszabb személyes fészbuk élményem, hogy megjelöltek egy beszélgetésben, hogy én fogok segíteni valakinek aki a nálunk kapható (svédországi színekben pompázó marha nagy konténer kinézetű áruház) konyhaszekrény hez piros vagy lila ajtót akart csináltatni valahol máshol, de nem tudott hozzá céget, mert nem ismeri a google keresőt. Tömegesen nem ismerik. Kiszedettem a nevem onnan, és szóltam, hogy ne jelölgessenek már ilyenbe, erre napokig kaptam az ívet privátban, hogy mekkora egy szemét vagyok. Magyaráztam a bizonyítványom, hogy én mint egy cég dolgozója, ha ismernék ilyet, akkor sem ajánlgathatok egy nyilvános fórumon egy konkurens céget, hogy oda menjenek vásárolni. Nem, nem és nem értette meg az érintett néhány ember ezt. Olyan volt mintha besároztak volna csak úgy viccből, és senki nem érezte magát hülyének csak én. Mondjuk egy ilyen sztorihoz nem kell internet, de lényegesen megkönnyíti a "segítőkész" emberek dolgát.

Hab a tortán amikor több éve nem köszönő ember rám nyom egy üzenetet, hogy van-e a munkahelyemen dolgozói kedvezmény, mert vásárolna valamit...
Naplózva

Kitalálni.... azt a legkönnyebb. Csináld meg! *** Hyundai Klub

2004. Jégkék Accent 1.3 LS benzin 270.000 km (Kék Villám)
2005. ZődKék Tucson 2.0 CRDi 130.000 km (Julcsi)
Zotya
Megszállott

« Válasz #2496 Dátum: 2017. December 04. - 22:41:06 »

Hol dolgozol? Biztos kéne valami kedvezmény csak még nem tudom, hogy hol és mire.  rotfl  rotfl rotfl
Naplózva

,,Nagy az Isten állatkertje, de mi sem portások vagyunk ott!" :D

,,Valamire csak jó vagyok, ha másra nem, hát elrettentõ példának!" :D

Accent 2006. 1.3 LS Prestige (tudom, hogy illen nincs, de mégis van :D ), ezüstmetál 5 ajtós
hopihe30
Fórumgazda

« Válasz #2497 Dátum: 2017. December 05. - 13:55:20 »

Hol dolgozol? Biztos kéne valami kedvezmény csak még nem tudom, hogy hol és mire.  rotfl  rotfl rotfl

Nem félek... három éve jössz átfele inni egy pálinkát.... mire eljössz vásárolni oda ahol vagyok, az is lehet, hogy újra az autós szakmában fogok dolgozni.  rotfl rotfl rotfl rotfl
Naplózva

steve79
Hivatásos

« Válasz #2498 Dátum: 2017. December 05. - 21:47:59 »

Hol dolgozol? Biztos kéne valami kedvezmény csak még nem tudom, hogy hol és mire.  rotfl  rotfl rotfl

Nagyjából ugyanezt akartam írni, megelőztél   :drinks:

Én azért viszonylag messze vagyok, szóval az online kedvezmény lenne az igazi  rotfl
Naplózva

Zotya
Megszállott

« Válasz #2499 Dátum: 2017. December 10. - 20:14:15 »

Nem félek... három éve jössz átfele inni egy pálinkát.... mire eljössz vásárolni oda ahol vagyok, az is lehet, hogy újra az autós szakmában fogok dolgozni.  rotfl rotfl rotfl

Há pedig én igyekszem, csak nagyon messze laksz és oda én mán gyalog... Tudod nehéz az a kb. 800 méter séta a friss levegőn, főleg hogy van benne 50 méter emelkedő is.. rotfl  rotfl  rotfl
Akkor majd az autos kedvezmeny erdekel.  :lol:
Mondjuk hozzátenném egy pálinkát még sose nem ittunk ha átmentem...  :vazze:  :lol:
Naplózva

Accent 2006. 1.3 LS Prestige (tudom, hogy illen nincs, de mégis van :D ), ezüstmetál 5 ajtós
hopihe30
Fórumgazda

« Válasz #2500 Dátum: 2017. December 11. - 22:43:25 »

Há pedig én igyekszem, csak nagyon messze laksz és oda én mán gyalog... Tudod nehéz az a kb. 800 méter séta a friss levegőn, főleg hogy van benne 50 méter emelkedő is.. rotfl  rotfl  rotfl
Akkor majd az autos kedvezmeny erdekel.  :lol:
Mondjuk hozzátenném egy pálinkát még sose nem ittunk ha átmentem...  :vazze:  :lol:

Muszáj lesz talit szerveznem, klubbosat, arra mindig eljössz, még akkor is ha nem jelented be. Nem mersz kocsival jönni, bár talin köztudottan sosem iszunk alkoholt.  rotfl rotfl  Amúgy én meg azt jegyezném meg, hogy 3 éve még csak 100 méterre laktam. Jó, tudom akkor meg zebra vót, lámpás.

(ja, és én mindig csak egy pálinkát szoktam tölteni.)
Naplózva

Zotya
Megszállott

« Válasz #2501 Dátum: 2017. December 14. - 22:14:58 »

Még ha csak zebra lett volna, de kétszer két sáv volt villamossal nehezítve.  rotfl rotfl
Na ez érdekel. Mikor lesz a találkozó?  :coffee:
(Te igen, talán, de arra sem esküdnék meg. Na de az Urad, s parancsolód...  rotfl rotfl rotfl)
Naplózva

hopihe30
Fórumgazda

« Válasz #2502 Dátum: 2017. December 15. - 09:13:13 »

(Szerintem neked idiopátiás* kettőslátásod van.)  :drunk: rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

* senki nem tudja mitől alakult ki
Naplózva

janaboy
Mazsola
**

« Válasz #2503 Dátum: 2018. Május 10. - 19:49:28 »

Sziasztok!

Csináltam egy két új cuccot windows(otok)ra  :crash::
http://users.atw.hu/dfw
Képnézegető :csorog:, piálós játék(pizson) :drinks:, hangszabájzó(v0lf1x) :yahoo: :toot:,gps-hez
ez-az(mondjuk ezek már régiek) és egyéb finomság.
Természetesen minden ingyenesen letölthető(többnyire a forrásfájlok is).
 :yahoo:
Naplózva
Oldalak: 1 ... 165 166 [167]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.23 | SMF © 2015, Simple Machines | TinyPortal v0.9.8 © Bloc

Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS! Dilber MC Theme by HarzeM
Az oldal 0.078 másodperc alatt készült el 27 lekéréssel.