Hyundai Autó Klub
Hírek:

*
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?
2019. Szeptember 21. - 20:17:49

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

Google
Menü

37 vendég, 0 tag
Legújabb hozzászólások
írta kopppány
[Tegnap - 12:26:56]

írta kopppány
[2019. Szeptember 19. - 12:59:46]

írta Mklós
[2019. Szeptember 14. - 21:10:20]

írta kopppány
[2019. Szeptember 13. - 10:08:28]

írta fulop1121
[2019. Szeptember 11. - 09:10:55]

írta Bertalan
[2019. Szeptember 04. - 22:34:47]

írta fbi1984
[2019. Augusztus 17. - 10:15:53]

írta G159
[2019. Július 15. - 21:45:44]

írta espero
[2019. Július 02. - 10:31:20]

[2019. Június 15. - 16:18:46]
"Nem a hibáinkból látszik, hogy kik vagyunk.. hanem abból, amit utána teszünk!"
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 180   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Benzines szakrendelés  (Megtekintve 681771 alkalommal)
: Kardiológia I.
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rallysta
Fanatikus fórumozó
Nem elérhető Nem elérhető

Nem: Férfi

« Válasz #510 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 15:58:56 »

mi van,levizsgáztál kisrepülőre?? :D

Mi van te.... már nem melózol? Úgy megy a verda, majd felszál...
Naplózva

Accent 1.5 benzin, 2004, 5 ajtós
Levi
Megszállott

.

« Válasz #511 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 19:24:01 »

egy hét szabi nekem is jár :)
gondoltam,szerelek,de ez a kurva autó nem akar elromlani ;) :)
Naplózva

Lila voltam,lila leszek,nem jo  a Fradi sör,nem is veszek.
Accent 1.3 2004, MAN TGA 430

Magyarok Istene, halld meg imánkat. és add vissza nekünk Radics Bélát! Elviheted Pély Barnát és Mester Tamást.
Matyika
Fórumgazda

« Válasz #512 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 21:27:08 »

Gondoltam, hogy a tankban is piszok van, szal leveszem kitisztítom, mert mikor teletöltöm akkor fullad, szaggat, leáll a motor.
Ezek szerint elég ha a szűrőt cserélem és nem kell leszerelni ? Vagy van más módja is hogy kitisztítsam ? :g:
 :köszi: előre is.

Ne gondold. Gondolom a szakszerviz nem pálya. Ezért azt tanácsolom, hogy vedd le a negatív sarut legalább egy percre. Aztán a következő tankolásnál tegyél bele bioetanolt, nem több mint 20%-ban inkább kevesebb. Többször egymás után. Ez kitisztítja az üzemanyag rendszeredet.
Naplózva

Azt értem én, hogy gőzgép. De mitől megy? Hyundai Klub :google:
2003 Accent 1.5 GLS benzin
otony
Fórumfüggõ

« Válasz #513 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 22:48:39 »

:bye: Matyika

Akkor most mi a teendő szerinted ??

Mert ha továbbra is így használjuk a kocsit akkor szerintem csak nagyobb baja lesz  :sorry:
A benzinszűrőt 2008 június 20.án cserélték elméletileg

esetleg ismét be kell jelentkezni üzemanyag rendszer tisztításra  ezalatt értem a benzintankban lévő esetleges kosz eltávolítását,a benzinszűrő cseréjét valamint az üzemanyag szivattyú szűrőjének a cseréjét   ha van benne ilyen  :baby:
Valamint hozzávetőleges en mennyibe kerülne :$ Természetesen csak gyári alkatrészek jöhetnek szóba

Bízva abban , hogy ezek után megszűnik a hiba és ismét adózhatunk a gondtalan autózás örömének  :lol:

:köszi:
Naplózva

Már nincs autónk Szomorú
Ő volt a miénk
2004. Hyundai Accent 1.3 LS ( Kicsi Sárga ) 
napi 1 kattintás köszönöm
Hyundai Klub Városa
Matyika
Fórumgazda

« Válasz #514 Dátum: 2009. Augusztus 28. - 17:01:13 »

:bye: Matyika

Akkor most mi a teendő szerinted ??

Mert ha továbbra is így használjuk a kocsit akkor szerintem csak nagyobb baja lesz  :sorry:
A benzinszűrőt 2008 június 20.án cserélték elméletileg

esetleg ismét be kell jelentkezni üzemanyag rendszer tisztításra  ezalatt értem a benzintankban lévő esetleges kosz eltávolítását,a benzinszűrő cseréjét valamint az üzemanyag szivattyú szűrőjének a cseréjét   ha van benne ilyen  :baby:
Valamint hozzávetőleges en mennyibe kerülne :$ Természetesen csak gyári alkatrészek jöhetnek szóba

Bízva abban , hogy ezek után megszűnik a hiba és ismét adózhatunk a gondtalan autózás örömének  :lol:

:köszi:

Mindenképpen kell egy időpontot kérni és jelezni, hogy a hiba továbbra is fennáll. Jó lenne, ha éppen produkálná a hibát amikor behozod, mert legutóbb hibamentes volt az autó.
Naplózva

Ákos
Vendég
« Válasz #515 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 17:52:29 »

Ma autókáztam egy kicsit (335km), és hazafelé megmutatta a Check engine lámpa, hogy működik :) . Semmi különöset nem éreztem, csak észrevettem hogy világít valami. Meg is lepődtem rajta. Félreálltam, leállít, újraindít, aztán már okés volt. Nem tudom mi idézhette elő :nemtom: .
Naplózva
hogy
Vendég
« Válasz #516 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 18:25:12 »

Ma autókáztam egy kicsit (335km), és hazafelé megmutatta a Check engine lámpa, hogy működik :) . Semmi különöset nem éreztem, csak észrevettem hogy világít valami. Meg is lepődtem rajta. Félreálltam, leállít, újraindít, aztán már okés volt. Nem tudom mi idézhette elő :nemtom: .

Egyetlen alkalommal én is jártam így, de mivel nem ismétlődött, azt a tanácsot kaptam, hogy ne foglalkozzak vele.
Naplózva
Matyika
Fórumgazda

« Válasz #517 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 20:43:33 »

Bölcs tanács, remélem megfogadtad.  :D :friends: :friends: :friends:
Naplózva

Ákos
Vendég
« Válasz #518 Dátum: 2009. Augusztus 30. - 16:25:34 »

Ma is villant . Semmi hiba amúgy, csak elkezdett világítani :nemtom: . Gurulás közben leállít-újraindít, utána megint okés. Gondolom a jeladók és a lambdaszonda hibája esetén dobja a lámpát. A motor rendesen járt, újra is indult, szóval kizárásos alapon marad a szonda. Ez megmagyarázná az 1800-as fordulaton jelentkező rántást is :g: . Szerintem. Pestre most nem megyek fel egy diagnosztikáér t, szóval marad a megszokás.
Naplózva
falzer
Fanatikus fórumozó

« Válasz #519 Dátum: 2009. Augusztus 30. - 17:07:07 »

Ma is villant . Semmi hiba amúgy, csak elkezdett világítani :nemtom: . Gurulás közben leállít-újraindít, utána megint okés. Gondolom a jeladók és a lambdaszonda hibája esetén dobja a lámpát. A motor rendesen járt, újra is indult, szóval kizárásos alapon marad a szonda. Ez megmagyarázná az 1800-as fordulaton jelentkező rántást is :g: . Szerintem. Pestre most nem megyek fel egy diagnosztikáér t, szóval marad a megszokás.
Azért ha rendszeresen villog majd, csak meg kéne keresned az okát... :vakar:
Talán valami gyujtásproblém a lehet..... :g:
Naplózva

Hyundai IX20 1.4 DOHC EUROPE 2011.
Kia Picanto 1.1 EX 2004.

Inkább kérdezek és vagyok fél percig hülye, mint anélkül egy életen át.
Ákos
Vendég
« Válasz #520 Dátum: 2009. Augusztus 30. - 17:15:19 »

Azért ha rendszeresen villog majd, csak meg kéne keresned az okát... :vakar:
Talán valami gyujtásproblém a lehet..... :g:
Azt csak észrevenném a motoron :vakar: . Ugyanúgy ketyeg mint eddig, menet közben sem venni észre semmi különöset, amikor felvillan a lámpa. Ha legközelebb megyek pestre, majd felveszem a kapcsolatot Robert nagybátyjával, addig nem tudok vele mit csinálni :nemtom:.
Naplózva
Pipás
Fanatikus fórumozó

" Negró" ATOS 1.0i gl 1999

« Válasz #521 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 21:14:44 »

nem tankoltál bele e-85-őt esetleg túl nagy arányban?!
Naplózva

"A nap mondása":
Az elv olyan, mint a fing: tartja az ember, amíg tudja.
Ákos
Vendég
« Válasz #522 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 21:33:32 »

nem tankoltál bele e-85-őt esetleg túl nagy arányban?!
Nem, most 20 liter "tiszta" 95-öst kapott :) . Ma munkába menet (4km) is dobta a lámpát, hazafele viszont nem. Lehet kiveszem az izzót, amúgysem volt benne gyárilag rotfl .
Naplózva
Pipás
Fanatikus fórumozó

" Negró" ATOS 1.0i gl 1999

« Válasz #523 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 21:35:15 »

mi lenne, ha a motort vennéd ki, hiszen az küldi a jelet! rotfl rotfl rotfl
és afogyasztásod is kisebb lenne! rotfl rotfl rotfl
Naplózva

"A nap mondása":
Az elv olyan, mint a fing: tartja az ember, amíg tudja.
Ákos
Vendég
« Válasz #524 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 21:43:27 »

mi lenne, ha a motort vennéd ki, hiszen az küldi a jelet! rotfl rotfl rotfl
és afogyasztásod is kisebb lenne! rotfl rotfl rotfl
És mit csináljak a motorral? :D  Azzal amúgy semmi bajom, ketyerészik szépen (kopp-kopp-kopp) :) . Csak egy jeladó szopat :baby: .
Naplózva
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 180   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.23 | SMF © 2015, Simple Machines | TinyPortal v0.9.8 © Bloc

Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS! Dilber MC Theme by HarzeM
Az oldal 0.106 másodperc alatt készült el 28 lekéréssel.