Hyundai Autó Klub
Hírek:

*
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?
2020. Augusztus 15. - 08:57:19

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

Google
Menü

30 vendég, 0 tag
Legújabb hozzászólások
írta RGábor
[2020. Augusztus 05. - 07:30:31]

írta kopppány
[2020. Augusztus 03. - 16:06:16]

írta Procolus
[2020. Augusztus 03. - 14:54:53]

írta Bayern05
[2020. Július 24. - 16:26:19]

írta hanczt
[2020. Július 18. - 08:58:19]

írta Procolus
[2020. Július 05. - 22:13:25]

írta Somosi89
[2020. Június 23. - 10:16:58]

írta Procolus
[2020. Május 31. - 18:34:17]

írta Necces81
[2020. Május 30. - 09:23:30]

írta Procolus
[2020. Május 30. - 06:35:17]
"Nem a hibáinkból látszik, hogy kik vagyunk.. hanem abból, amit utána teszünk!"
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 185   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Benzines szakrendelés  (Megtekintve 795519 alkalommal)
: Kardiológia I.
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
rallysta
Fanatikus fórumozó
Nem elérhető Nem elérhető

Nem: Férfi

« Válasz #510 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 15:58:56 »

mi van,levizsgáztál kisrepülőre?? :D

Mi van te.... már nem melózol? Úgy megy a verda, majd felszál...
Naplózva

Accent 1.5 benzin, 2004, 5 ajtós
Levi
Megszállott

.

« Válasz #511 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 19:24:01 »

egy hét szabi nekem is jár :)
gondoltam,szerelek,de ez a kurva autó nem akar elromlani ;) :)
Naplózva

Lila voltam,lila leszek,nem jo  a Fradi sör,nem is veszek.
Accent 1.3 2004, Alfa Romeo 155 1.8 16V TS, Renault Magnum 500 DXI

Magyarok Istene, halld meg imánkat. és add vissza nekünk Radics Bélát! Elviheted Pély Barnát és Mester Tamást.
Matyika
Fórumgazda

« Válasz #512 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 21:27:08 »

Gondoltam, hogy a tankban is piszok van, szal leveszem kitisztítom, mert mikor teletöltöm akkor fullad, szaggat, leáll a motor.
Ezek szerint elég ha a szűrőt cserélem és nem kell leszerelni ? Vagy van más módja is hogy kitisztítsam ? :g:
 :köszi: előre is.

Ne gondold. Gondolom a szakszerviz nem pálya. Ezért azt tanácsolom, hogy vedd le a negatív sarut legalább egy percre. Aztán a következő tankolásnál tegyél bele bioetanolt, nem több mint 20%-ban inkább kevesebb. Többször egymás után. Ez kitisztítja az üzemanyag rendszeredet.
Naplózva

Azt értem én, hogy gőzgép. De mitől megy? Hyundai Klub :google:
2003 Accent 1.5 GLS benzin
otony
Fórumfüggõ

« Válasz #513 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 22:48:39 »

:bye: Matyika

Akkor most mi a teendő szerinted ??

Mert ha továbbra is így használjuk a kocsit akkor szerintem csak nagyobb baja lesz  :sorry:
A benzinszűrőt 2008 június 20.án cserélték elméletileg

esetleg ismét be kell jelentkezni üzemanyag rendszer tisztításra  ezalatt értem a benzintankban lévő esetleges kosz eltávolítását,a benzinszűrő cseréjét valamint az üzemanyag szivattyú szűrőjének a cseréjét   ha van benne ilyen  :baby:
Valamint hozzávetőleges en mennyibe kerülne :$ Természetesen csak gyári alkatrészek jöhetnek szóba

Bízva abban , hogy ezek után megszűnik a hiba és ismét adózhatunk a gondtalan autózás örömének  :lol:

:köszi:
Naplózva

Már nincs autónk Szomorú
Ő volt a miénk
2004. Hyundai Accent 1.3 LS ( Kicsi Sárga ) 
napi 1 kattintás köszönöm
Hyundai Klub Városa
Matyika
Fórumgazda

« Válasz #514 Dátum: 2009. Augusztus 28. - 17:01:13 »

:bye: Matyika

Akkor most mi a teendő szerinted ??

Mert ha továbbra is így használjuk a kocsit akkor szerintem csak nagyobb baja lesz  :sorry:
A benzinszűrőt 2008 június 20.án cserélték elméletileg

esetleg ismét be kell jelentkezni üzemanyag rendszer tisztításra  ezalatt értem a benzintankban lévő esetleges kosz eltávolítását,a benzinszűrő cseréjét valamint az üzemanyag szivattyú szűrőjének a cseréjét   ha van benne ilyen  :baby:
Valamint hozzávetőleges en mennyibe kerülne :$ Természetesen csak gyári alkatrészek jöhetnek szóba

Bízva abban , hogy ezek után megszűnik a hiba és ismét adózhatunk a gondtalan autózás örömének  :lol:

:köszi:

Mindenképpen kell egy időpontot kérni és jelezni, hogy a hiba továbbra is fennáll. Jó lenne, ha éppen produkálná a hibát amikor behozod, mert legutóbb hibamentes volt az autó.
Naplózva

Ákos
Vendég
« Válasz #515 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 17:52:29 »

Ma autókáztam egy kicsit (335km), és hazafelé megmutatta a Check engine lámpa, hogy működik :) . Semmi különöset nem éreztem, csak észrevettem hogy világít valami. Meg is lepődtem rajta. Félreálltam, leállít, újraindít, aztán már okés volt. Nem tudom mi idézhette elő :nemtom: .
Naplózva
hogy
Vendég
« Válasz #516 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 18:25:12 »

Ma autókáztam egy kicsit (335km), és hazafelé megmutatta a Check engine lámpa, hogy működik :) . Semmi különöset nem éreztem, csak észrevettem hogy világít valami. Meg is lepődtem rajta. Félreálltam, leállít, újraindít, aztán már okés volt. Nem tudom mi idézhette elő :nemtom: .

Egyetlen alkalommal én is jártam így, de mivel nem ismétlődött, azt a tanácsot kaptam, hogy ne foglalkozzak vele.
Naplózva
Matyika
Fórumgazda

« Válasz #517 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 20:43:33 »

Bölcs tanács, remélem megfogadtad.  :D :friends: :friends: :friends:
Naplózva

Ákos
Vendég
« Válasz #518 Dátum: 2009. Augusztus 30. - 16:25:34 »

Ma is villant . Semmi hiba amúgy, csak elkezdett világítani :nemtom: . Gurulás közben leállít-újraindít, utána megint okés. Gondolom a jeladók és a lambdaszonda hibája esetén dobja a lámpát. A motor rendesen járt, újra is indult, szóval kizárásos alapon marad a szonda. Ez megmagyarázná az 1800-as fordulaton jelentkező rántást is :g: . Szerintem. Pestre most nem megyek fel egy diagnosztikáér t, szóval marad a megszokás.
Naplózva
falzer
Fanatikus fórumozó

« Válasz #519 Dátum: 2009. Augusztus 30. - 17:07:07 »

Ma is villant . Semmi hiba amúgy, csak elkezdett világítani :nemtom: . Gurulás közben leállít-újraindít, utána megint okés. Gondolom a jeladók és a lambdaszonda hibája esetén dobja a lámpát. A motor rendesen járt, újra is indult, szóval kizárásos alapon marad a szonda. Ez megmagyarázná az 1800-as fordulaton jelentkező rántást is :g: . Szerintem. Pestre most nem megyek fel egy diagnosztikáér t, szóval marad a megszokás.
Azért ha rendszeresen villog majd, csak meg kéne keresned az okát... :vakar:
Talán valami gyujtásproblém a lehet..... :g:
Naplózva

Hyundai IX20 1.4 DOHC EUROPE 2011.
Kia Picanto 1.1 EX 2004.

Inkább kérdezek és vagyok fél percig hülye, mint anélkül egy életen át.
Ákos
Vendég
« Válasz #520 Dátum: 2009. Augusztus 30. - 17:15:19 »

Azért ha rendszeresen villog majd, csak meg kéne keresned az okát... :vakar:
Talán valami gyujtásproblém a lehet..... :g:
Azt csak észrevenném a motoron :vakar: . Ugyanúgy ketyeg mint eddig, menet közben sem venni észre semmi különöset, amikor felvillan a lámpa. Ha legközelebb megyek pestre, majd felveszem a kapcsolatot Robert nagybátyjával, addig nem tudok vele mit csinálni :nemtom:.
Naplózva
Pipás
Fanatikus fórumozó

" Negró" ATOS 1.0i gl 1999

« Válasz #521 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 21:14:44 »

nem tankoltál bele e-85-őt esetleg túl nagy arányban?!
Naplózva

"A nap mondása":
Az elv olyan, mint a fing: tartja az ember, amíg tudja.
Ákos
Vendég
« Válasz #522 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 21:33:32 »

nem tankoltál bele e-85-őt esetleg túl nagy arányban?!
Nem, most 20 liter "tiszta" 95-öst kapott :) . Ma munkába menet (4km) is dobta a lámpát, hazafele viszont nem. Lehet kiveszem az izzót, amúgysem volt benne gyárilag rotfl .
Naplózva
Pipás
Fanatikus fórumozó

" Negró" ATOS 1.0i gl 1999

« Válasz #523 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 21:35:15 »

mi lenne, ha a motort vennéd ki, hiszen az küldi a jelet! rotfl rotfl rotfl
és afogyasztásod is kisebb lenne! rotfl rotfl rotfl
Naplózva

"A nap mondása":
Az elv olyan, mint a fing: tartja az ember, amíg tudja.
Ákos
Vendég
« Válasz #524 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 21:43:27 »

mi lenne, ha a motort vennéd ki, hiszen az küldi a jelet! rotfl rotfl rotfl
és afogyasztásod is kisebb lenne! rotfl rotfl rotfl
És mit csináljak a motorral? :D  Azzal amúgy semmi bajom, ketyerészik szépen (kopp-kopp-kopp) :) . Csak egy jeladó szopat :baby: .
Naplózva
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 185   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.23 | SMF © 2015, Simple Machines | TinyPortal v0.9.8 © Bloc

Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS! Dilber MC Theme by HarzeM
Az oldal 0.052 másodperc alatt készült el 28 lekéréssel.