Hyundai Autó Klub
Hírek:

*
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?
2020. Február 17. - 07:09:28

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

Google
Menü

36 vendég, 0 tag
Legújabb hozzászólások
[2020. Február 15. - 21:11:57]

írta Aca
[2020. Február 14. - 22:33:30]

írta JBela
[2020. Február 14. - 04:22:07]

írta Predator
[2020. Február 13. - 19:49:00]

írta Predator
[2020. Február 13. - 19:32:43]

írta Gabor1558
[2020. Február 11. - 12:33:59]

írta Szanak
[2020. Február 06. - 23:32:24]

írta kontam
[2020. Február 06. - 10:42:44]

írta kontam
[2020. Január 28. - 11:13:09]

írta papóca
[2020. Január 22. - 19:37:23]
"Nem a hibáinkból látszik, hogy kik vagyunk.. hanem abból, amit utána teszünk!"
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 181   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Benzines szakrendelés  (Megtekintve 730701 alkalommal)
: Kardiológia I.
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Heor
V.I.P.
Nem elérhető Nem elérhető

Nem: Férfi

« Válasz #75 Dátum: 2008. December 07. - 14:44:23 »

Ez nem üzemanyag probléma, hanem gyújtás, lehet valami elment...
Naplózva

"Nem szükséges, hogy valaki úgynézzen ki, mint egy idióta... elég ha az! :D" HYUND4! F4N4T!C B4ND :victory:
hyundai klub forever tuti
Hyundai I30 Classic A/C 1.4 fekete metál :) Hyundai Accent 2002 1.5 LS szürke :) Hyundai Pony 1991 1.5 LS fehér :)
vighjani
Megszállott

« Válasz #76 Dátum: 2008. December 07. - 14:49:48 »

Vagy elszennyezõdöt t az üzemanyagrendz er,és nem kap elég naftát,ez tankoláskor jelentkezik,mer felkeveredik a kosz a tank aljáról.
Persze  elméleti síkon,csak a trabicsekembõl indulok ki,az is ilyet produkélt ha nem volt mi hajtsa. :)
Naplózva

Hyundai Getz CRDi LP 2007 Grafit metál
Matyika
Fórumgazda

« Válasz #77 Dátum: 2008. December 07. - 20:48:33 »

Vagy kidobhatnád már a szar BOSCH gyertyáidat. Nem mondom többet, NGK BKR5ES11 , ha tudni szeretnéd miért: a válaszom az, hogy az való bele. :friends: :friends: :friends:
Naplózva

Azt értem én, hogy gőzgép. De mitől megy? Hyundai Klub :google:
2003 Accent 1.5 GLS benzin
rallysta
Fanatikus fórumozó

« Válasz #78 Dátum: 2008. December 07. - 21:27:47 »

De ha a gyertya a gond akkor miért nem áll fenn folyamatosan a hiba?
Nekem 2 tippem van...
1. A chipes srác elállított valamit..  - beszéltem vele, azt mondta átnézi a programot amit ráírt, és meg is szeretné nézni az autót.
2. Valami a benzinnel - mind a 2 alkalommal a tankolás utáni motorbemeleged ést követõen történt. (benzinkútnál még hideg a motor, mivel közel van a benzinkút)

Lehet neked van igazad Matyika, de nem igazán értem, ha áthúz a gyertya akkor nincs gond vele és akkor mindig áthúz, hidegen lehetnének vele gondok esetleg, de nincsenek.
Amiért a gyártó azt a típust adta meg eredetinek, attól még lehet ez is ugyanolyan karakterisztik ájú gyertya, mivel a bosch listájában szerepel az autóm ehhez a gyertyához. Ez csak azért jobb mint a többi, mert pl van hogy néha hidegen (ritkán melegen is) a gyertyák egy-egy szikrát nem a végükre adják le hanem oldalra húz ki az ív, ezért ez nehezebben robbantja be a keveréket, viszont ennél a gyertyánál a végén a tû körül nem egy hanem 4 szikrafogó van, és ezért a szikra nem tud kihúzni oldalra. Ennyi a külömbség.
Naplózva

Accent 1.5 benzin, 2004, 5 ajtós
Matyika
Fórumgazda

« Válasz #79 Dátum: 2008. December 07. - 22:03:01 »

Tudom mi a különbség, hidd el. Tudod mit? Adok négy uraságtól levetett gyeryát. Probáld azokat. Jó lesz úgy?
Naplózva

rallysta
Fanatikus fórumozó

« Válasz #80 Dátum: 2008. December 08. - 05:27:17 »

: 2008. December 08. - 05:25:45
Már brlûlrõl mardos a kiváncsiság, hogy tényleg ezek a gyertyák a hibásak...... :bad:
Naplózva

atikaa
Hivatásos

« Válasz #81 Dátum: 2008. December 08. - 17:18:23 »

:help: Lantra 1992 84kw 1.6ccm 16v.  :help:

Most értem haza(XXII ker.) Dunaújvárosból 3 hengerrel..... .......... Reggel autópáyán mentem , 100 -140 km/h. utazó sebbeségel. szóval lazán......... .. D.újváros elött eltünt 1 henger. Bármit csináltam nem tudtam visszahozni. Du. a Bárdinál vettem 4 ngk gyertyát + 1 kábelt, hátha......... .......... bedobtam semmi......... .   :fejvakar:
Irány Baros g. telep az ismerõs autószerelõ, mondom mivan ....... aszongya befecskendezö szir -szar......... mondom: benzines a gyertya .............. .      :fejvakar:
 Akkor kompreszió mérés : eredmény nulla .............. :cry: A 4 es hengerben nincs kompresszió... .......  ( ha szembe álsz az autóval  balkezed felöli ) (lehet 1es nemtom honan számolják..... .) Elõzmény : amióta megvettem (4-5éve) csatogot valami , azt hittem hidrotõke ,most már nem hallom .............. ..  Szomorú
Mikor mondtam  a szakiknak aszonták használni kell.......... ....... ne foglalkozzak vele.......... .....  :g:
JA ::: múlt héten vizsgázott  , vettem 4 gumit + új forgalmit , mert a régi betelt........ ........  :fuck:  és tegnap kitakarítottam, ami nem szokásom...... ....   :TFR1C:
Ha vizsga elött történik akkor egyértelmüen  bontó, de így muszály vagyok költeni rá DE MENNYIT? mert azt nem tudták megmondani , hogy komplett generál vagy hengerfej felújítás..... .........  Ja és a beteg hengernél szuszogó hangot hallat........ .... 250 ezer van benne......... ........... lassan aktuális a vezérlés is 50ezer van benne, a kuplungba  100 ezer csak amirõl én tudok......... .... hátsó kerékcsapágyak cserére szorulnak..... ............ elöl féktárcsa kéne.......... meg akkor már vizpumpa is............ ..... 
Kérdés
1. Mennyi a komplett generál
2. mennyi a hengerfej felújítás..... ........... megéri csak ezt csináltatni?
3. 3 hengerrrel meddig lehet eljárni?  (az idén nem álnak neki semminek).............. ....

Gondoltam veszek 1 motort bele , mik a hivatalos útjai és költségei? mennyi a munka dij régi ki , "új" be...........???????????  :fejvakar:
Köszi......... ........      :help:

igazi karácsonyi "ajándék"  :baby:

Naplózva
Levi
Megszállott

.

« Válasz #82 Dátum: 2008. December 08. - 18:59:06 »

Már brlûlrõl mardos a kiváncsiság, hogy tényleg ezek a gyertyák a hibásak...... :bad:

hallgas Matyikára,haver.
Mellesleg totál igaza van,ezt a négypolusu szart felejtsétek el.semmire nem jó. :)
Naplózva

Lila voltam,lila leszek,nem jo  a Fradi sör,nem is veszek.
Accent 1.3 2004, Alfa Romeo 155 1.8 16V TS, Renault Magnum 500 DXI

Magyarok Istene, halld meg imánkat. és add vissza nekünk Radics Bélát! Elviheted Pély Barnát és Mester Tamást.
Matyika
Fórumgazda

« Válasz #83 Dátum: 2008. December 08. - 21:54:07 »

atikaa!

Itt vagyok a kerületben és nem szólsz? Ha a kompresszió nulla, akkor elég húzós lesz. Hengerfej le, hátha megúszod szelepek cseréjével. Szomorú
Naplózva

Matyika
Fórumgazda

« Válasz #84 Dátum: 2008. December 08. - 21:55:23 »

Ha itt vagy a TV-nél akkor holnap adom a gyertyákat. ;)
Naplózva

atikaa
Hivatásos

« Válasz #85 Dátum: 2008. December 09. - 18:24:58 »

atikaa!

Itt vagyok a kerületben és nem szólsz? Ha a kompresszió nulla, akkor elég húzós lesz. Hengerfej le, hátha megúszod szelepek cseréjével. Szomorú
Kösz , de nem zaklatlak , gondolom a fagyizó mellet nem álsz neki a generálnak    :D ,ha a tied az a kocsika amit ott szoktam látni.........  :fejvakar:
Na ja..... de ez mennyi, meg komplett generál mennyi???????
A szerlõ a komplett generált erölteti, mondván sok van benne , és egy idõ után a a gyûrûknél tünik el...........   ez idág világos meg OK........
DEEEEE pénzrõl semmit nem tudok mi , mennyi , hogy készüljek..... ............ vagy kuka és másik autó.......... ......  ezért ha tud , valaki közelitõ árakat( anyag+ munkadij ) szivesen venném.......   :hi:
Naplózva
Zotya
Megszállott

« Válasz #86 Dátum: 2008. December 09. - 19:23:08 »

A fagyizó meletti kocsi az enyim. :P (Mármint ha a rózsakerti lakótelepi kis fagyizóra gondolsz)  :drinks: :friends: Vagyunk itt egy páran akik a XXII-ben laknak, dolgoznak vagy csak sûrûn elõferdülnek a környéken. :hi:
Naplózva

,,Nagy az Isten állatkertje, de mi sem portások vagyunk ott!" :D

,,Valamire csak jó vagyok, ha másra nem, hát elrettentõ példának!" :D

Accent 2006. 1.3 LS Prestige (tudom, hogy illen nincs, de mégis van :D ), ezüstmetál 5 ajtós
rallysta
Fanatikus fórumozó

« Válasz #87 Dátum: 2008. December 09. - 19:32:38 »

Ha itt vagy a TV-nél akkor holnap adom a gyertyákat. ;)

Sajnos már nem a TV-nél vagyunk, hanem a csepeli szenyvíztisztí tónál....
Ha találkozol a héten Levivel add neki oda (megköszönném), mert a hétvégén találkozom vele.
: 2008. December 09. - 19:30:48
ha nem találkozol vele, akkor majd valamikor elugrok arra (lehet holnap vagy holnap után kell mennem arra - most jut eszembe, de ez még nem biztos)
Naplózva

llaci1
Moderátor

« Válasz #88 Dátum: 2008. December 09. - 23:06:15 »

Matyikához lenne egy kérdésem: 2-3 napja, (amikor reggel hideg van) egy halk surrogó hangot hallok a kocsiból, ami elmúlik, ha kinyomom a kuplungot... Ahogy bemelegedik a motor 1-2 km után, már nyoma sincs a hangnak... Az egyik kollégámnak egy Hondája van, ami ilyen hangot adott, neki úgy orvosolták a dolgot, hogy feltöltötték a kuplung olajtartályát. A Getzben is olajos a kuplung? Ha igen, hol találom a tartályt, és milyen olaj való bele? (1,3-as Getz) Ha nem, akkor mi lehet a probléma? / A kuplung hibátlanul mûködik, és csak hidegben, és hideg motornál hallani a hangot 1-2 percig...
: 2008. December 09. - 23:05:12
Matyikához lenne egy kérdésem: 2-3 napja, (amikor reggel hideg van) egy halk surrogó hangot hallok a kocsiból, ami elmúlik, ha kinyomom a kuplungot... Ahogy bemelegedik a motor 1-2 km után, már nyoma sincs a hangnak... Az egyik kollégámnak egy Hondája van, ami ilyen hangot adott, neki úgy orvosolták a dolgot, hogy feltöltötték a kuplung olajtartályát. A Getzben is olajos a kuplung? Ha igen, hol találom a tartályt, és milyen olaj való bele? (1,3-as Getz) Ha nem, akkor mi lehet a probléma? / A kuplung hibátlanul mûködik, és csak hidegben, és hideg motornál hallani a hangot 1-2 percig...

Remélem valamennyire érthetõ  :rolleyes:
Naplózva

Hyundai i30u cw 1,4 Life+ 2011'
rallysta
Fanatikus fórumozó

« Válasz #89 Dátum: 2008. December 10. - 07:11:12 »

2-3 napja motor beindítás után hangos visító hangot hallok a motor felõl, olyan mintha az ékszíj visítana de ez nagyon hangos, és csak 10 másodpercig tart, ha megpörgetem a motrot elmúlik. Leheet hogy vízpompa. Honnan tudhatom meg hogy az ékszíj csinálja vagy a vízpompa?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 181   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.23 | SMF © 2015, Simple Machines | TinyPortal v0.9.8 © Bloc

Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS! Dilber MC Theme by HarzeM
Az oldal 0.075 másodperc alatt készült el 28 lekéréssel.