Hyundai Autó Klub
Hírek:

*
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?
2019. Szeptember 21. - 20:11:43

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

Google
Menü

40 vendég, 0 tag
Legújabb hozzászólások
írta kopppány
[Tegnap - 12:26:56]

írta kopppány
[2019. Szeptember 19. - 12:59:46]

írta Mklós
[2019. Szeptember 14. - 21:10:20]

írta kopppány
[2019. Szeptember 13. - 10:08:28]

írta fulop1121
[2019. Szeptember 11. - 09:10:55]

írta Bertalan
[2019. Szeptember 04. - 22:34:47]

írta fbi1984
[2019. Augusztus 17. - 10:15:53]

írta G159
[2019. Július 15. - 21:45:44]

írta espero
[2019. Július 02. - 10:31:20]

[2019. Június 15. - 16:18:46]
"Nem a hibáinkból látszik, hogy kik vagyunk.. hanem abból, amit utána teszünk!"
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 180   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Benzines szakrendelés  (Megtekintve 681708 alkalommal)
: Kardiológia I.
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Heor
V.I.P.
Nem elérhető Nem elérhető

Nem: Férfi

« Válasz #75 Dátum: 2008. December 07. - 15:44:23 »

Ez nem üzemanyag probléma, hanem gyújtás, lehet valami elment...
Naplózva

"Nem szükséges, hogy valaki úgynézzen ki, mint egy idióta... elég ha az! :D" HYUND4! F4N4T!C B4ND :victory:
hyundai klub forever tuti
Hyundai I30 Classic A/C 1.4 fekete metál :) Hyundai Accent 2002 1.5 LS szürke :) Hyundai Pony 1991 1.5 LS fehér :)
vighjani
Megszállott

« Válasz #76 Dátum: 2008. December 07. - 15:49:48 »

Vagy elszennyezõdöt t az üzemanyagrendz er,és nem kap elég naftát,ez tankoláskor jelentkezik,mer felkeveredik a kosz a tank aljáról.
Persze  elméleti síkon,csak a trabicsekembõl indulok ki,az is ilyet produkélt ha nem volt mi hajtsa. :)
Naplózva

Hyundai Getz CRDi LP 2007 Grafit metál
Matyika
Fórumgazda

« Válasz #77 Dátum: 2008. December 07. - 21:48:33 »

Vagy kidobhatnád már a szar BOSCH gyertyáidat. Nem mondom többet, NGK BKR5ES11 , ha tudni szeretnéd miért: a válaszom az, hogy az való bele. :friends: :friends: :friends:
Naplózva

Azt értem én, hogy gőzgép. De mitől megy? Hyundai Klub :google:
2003 Accent 1.5 GLS benzin
rallysta
Fanatikus fórumozó

« Válasz #78 Dátum: 2008. December 07. - 22:27:47 »

De ha a gyertya a gond akkor miért nem áll fenn folyamatosan a hiba?
Nekem 2 tippem van...
1. A chipes srác elállított valamit..  - beszéltem vele, azt mondta átnézi a programot amit ráírt, és meg is szeretné nézni az autót.
2. Valami a benzinnel - mind a 2 alkalommal a tankolás utáni motorbemeleged ést követõen történt. (benzinkútnál még hideg a motor, mivel közel van a benzinkút)

Lehet neked van igazad Matyika, de nem igazán értem, ha áthúz a gyertya akkor nincs gond vele és akkor mindig áthúz, hidegen lehetnének vele gondok esetleg, de nincsenek.
Amiért a gyártó azt a típust adta meg eredetinek, attól még lehet ez is ugyanolyan karakterisztik ájú gyertya, mivel a bosch listájában szerepel az autóm ehhez a gyertyához. Ez csak azért jobb mint a többi, mert pl van hogy néha hidegen (ritkán melegen is) a gyertyák egy-egy szikrát nem a végükre adják le hanem oldalra húz ki az ív, ezért ez nehezebben robbantja be a keveréket, viszont ennél a gyertyánál a végén a tû körül nem egy hanem 4 szikrafogó van, és ezért a szikra nem tud kihúzni oldalra. Ennyi a külömbség.
Naplózva

Accent 1.5 benzin, 2004, 5 ajtós
Matyika
Fórumgazda

« Válasz #79 Dátum: 2008. December 07. - 23:03:01 »

Tudom mi a különbség, hidd el. Tudod mit? Adok négy uraságtól levetett gyeryát. Probáld azokat. Jó lesz úgy?
Naplózva

rallysta
Fanatikus fórumozó

« Válasz #80 Dátum: 2008. December 08. - 06:27:17 »

: 2008. December 08. - 05:25:45
Már brlûlrõl mardos a kiváncsiság, hogy tényleg ezek a gyertyák a hibásak...... :bad:
Naplózva

atikaa
Hivatásos

« Válasz #81 Dátum: 2008. December 08. - 18:18:23 »

:help: Lantra 1992 84kw 1.6ccm 16v.  :help:

Most értem haza(XXII ker.) Dunaújvárosból 3 hengerrel..... .......... Reggel autópáyán mentem , 100 -140 km/h. utazó sebbeségel. szóval lazán......... .. D.újváros elött eltünt 1 henger. Bármit csináltam nem tudtam visszahozni. Du. a Bárdinál vettem 4 ngk gyertyát + 1 kábelt, hátha......... .......... bedobtam semmi......... .   :fejvakar:
Irány Baros g. telep az ismerõs autószerelõ, mondom mivan ....... aszongya befecskendezö szir -szar......... mondom: benzines a gyertya .............. .      :fejvakar:
 Akkor kompreszió mérés : eredmény nulla .............. :cry: A 4 es hengerben nincs kompresszió... .......  ( ha szembe álsz az autóval  balkezed felöli ) (lehet 1es nemtom honan számolják..... .) Elõzmény : amióta megvettem (4-5éve) csatogot valami , azt hittem hidrotõke ,most már nem hallom .............. ..  Szomorú
Mikor mondtam  a szakiknak aszonták használni kell.......... ....... ne foglalkozzak vele.......... .....  :g:
JA ::: múlt héten vizsgázott  , vettem 4 gumit + új forgalmit , mert a régi betelt........ ........  :fuck:  és tegnap kitakarítottam, ami nem szokásom...... ....   :TFR1C:
Ha vizsga elött történik akkor egyértelmüen  bontó, de így muszály vagyok költeni rá DE MENNYIT? mert azt nem tudták megmondani , hogy komplett generál vagy hengerfej felújítás..... .........  Ja és a beteg hengernél szuszogó hangot hallat........ .... 250 ezer van benne......... ........... lassan aktuális a vezérlés is 50ezer van benne, a kuplungba  100 ezer csak amirõl én tudok......... .... hátsó kerékcsapágyak cserére szorulnak..... ............ elöl féktárcsa kéne.......... meg akkor már vizpumpa is............ ..... 
Kérdés
1. Mennyi a komplett generál
2. mennyi a hengerfej felújítás..... ........... megéri csak ezt csináltatni?
3. 3 hengerrrel meddig lehet eljárni?  (az idén nem álnak neki semminek).............. ....

Gondoltam veszek 1 motort bele , mik a hivatalos útjai és költségei? mennyi a munka dij régi ki , "új" be...........???????????  :fejvakar:
Köszi......... ........      :help:

igazi karácsonyi "ajándék"  :baby:

Naplózva
Levi
Megszállott

.

« Válasz #82 Dátum: 2008. December 08. - 19:59:06 »

Már brlûlrõl mardos a kiváncsiság, hogy tényleg ezek a gyertyák a hibásak...... :bad:

hallgas Matyikára,haver.
Mellesleg totál igaza van,ezt a négypolusu szart felejtsétek el.semmire nem jó. :)
Naplózva

Lila voltam,lila leszek,nem jo  a Fradi sör,nem is veszek.
Accent 1.3 2004, MAN TGA 430

Magyarok Istene, halld meg imánkat. és add vissza nekünk Radics Bélát! Elviheted Pély Barnát és Mester Tamást.
Matyika
Fórumgazda

« Válasz #83 Dátum: 2008. December 08. - 22:54:07 »

atikaa!

Itt vagyok a kerületben és nem szólsz? Ha a kompresszió nulla, akkor elég húzós lesz. Hengerfej le, hátha megúszod szelepek cseréjével. Szomorú
Naplózva

Matyika
Fórumgazda

« Válasz #84 Dátum: 2008. December 08. - 22:55:23 »

Ha itt vagy a TV-nél akkor holnap adom a gyertyákat. ;)
Naplózva

atikaa
Hivatásos

« Válasz #85 Dátum: 2008. December 09. - 19:24:58 »

atikaa!

Itt vagyok a kerületben és nem szólsz? Ha a kompresszió nulla, akkor elég húzós lesz. Hengerfej le, hátha megúszod szelepek cseréjével. Szomorú
Kösz , de nem zaklatlak , gondolom a fagyizó mellet nem álsz neki a generálnak    :D ,ha a tied az a kocsika amit ott szoktam látni.........  :fejvakar:
Na ja..... de ez mennyi, meg komplett generál mennyi???????
A szerlõ a komplett generált erölteti, mondván sok van benne , és egy idõ után a a gyûrûknél tünik el...........   ez idág világos meg OK........
DEEEEE pénzrõl semmit nem tudok mi , mennyi , hogy készüljek..... ............ vagy kuka és másik autó.......... ......  ezért ha tud , valaki közelitõ árakat( anyag+ munkadij ) szivesen venném.......   :hi:
Naplózva
Zotya
Megszállott

« Válasz #86 Dátum: 2008. December 09. - 20:23:08 »

A fagyizó meletti kocsi az enyim. :P (Mármint ha a rózsakerti lakótelepi kis fagyizóra gondolsz)  :drinks: :friends: Vagyunk itt egy páran akik a XXII-ben laknak, dolgoznak vagy csak sûrûn elõferdülnek a környéken. :hi:
Naplózva

,,Nagy az Isten állatkertje, de mi sem portások vagyunk ott!" :D

,,Valamire csak jó vagyok, ha másra nem, hát elrettentõ példának!" :D

Accent 2006. 1.3 LS Prestige (tudom, hogy illen nincs, de mégis van :D ), ezüstmetál 5 ajtós
rallysta
Fanatikus fórumozó

« Válasz #87 Dátum: 2008. December 09. - 20:32:38 »

Ha itt vagy a TV-nél akkor holnap adom a gyertyákat. ;)

Sajnos már nem a TV-nél vagyunk, hanem a csepeli szenyvíztisztí tónál....
Ha találkozol a héten Levivel add neki oda (megköszönném), mert a hétvégén találkozom vele.
: 2008. December 09. - 19:30:48
ha nem találkozol vele, akkor majd valamikor elugrok arra (lehet holnap vagy holnap után kell mennem arra - most jut eszembe, de ez még nem biztos)
Naplózva

llaci1
Moderátor

« Válasz #88 Dátum: 2008. December 10. - 00:06:15 »

Matyikához lenne egy kérdésem: 2-3 napja, (amikor reggel hideg van) egy halk surrogó hangot hallok a kocsiból, ami elmúlik, ha kinyomom a kuplungot... Ahogy bemelegedik a motor 1-2 km után, már nyoma sincs a hangnak... Az egyik kollégámnak egy Hondája van, ami ilyen hangot adott, neki úgy orvosolták a dolgot, hogy feltöltötték a kuplung olajtartályát. A Getzben is olajos a kuplung? Ha igen, hol találom a tartályt, és milyen olaj való bele? (1,3-as Getz) Ha nem, akkor mi lehet a probléma? / A kuplung hibátlanul mûködik, és csak hidegben, és hideg motornál hallani a hangot 1-2 percig...
: 2008. December 09. - 23:05:12
Matyikához lenne egy kérdésem: 2-3 napja, (amikor reggel hideg van) egy halk surrogó hangot hallok a kocsiból, ami elmúlik, ha kinyomom a kuplungot... Ahogy bemelegedik a motor 1-2 km után, már nyoma sincs a hangnak... Az egyik kollégámnak egy Hondája van, ami ilyen hangot adott, neki úgy orvosolták a dolgot, hogy feltöltötték a kuplung olajtartályát. A Getzben is olajos a kuplung? Ha igen, hol találom a tartályt, és milyen olaj való bele? (1,3-as Getz) Ha nem, akkor mi lehet a probléma? / A kuplung hibátlanul mûködik, és csak hidegben, és hideg motornál hallani a hangot 1-2 percig...

Remélem valamennyire érthetõ  :rolleyes:
Naplózva

Hyundai i30u cw 1,4 Life+ 2011'
rallysta
Fanatikus fórumozó

« Válasz #89 Dátum: 2008. December 10. - 08:11:12 »

2-3 napja motor beindítás után hangos visító hangot hallok a motor felõl, olyan mintha az ékszíj visítana de ez nagyon hangos, és csak 10 másodpercig tart, ha megpörgetem a motrot elmúlik. Leheet hogy vízpompa. Honnan tudhatom meg hogy az ékszíj csinálja vagy a vízpompa?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 180   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.23 | SMF © 2015, Simple Machines | TinyPortal v0.9.8 © Bloc

Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS! Dilber MC Theme by HarzeM
Az oldal 0.078 másodperc alatt készült el 28 lekéréssel.