Hyundai Autó Klub
Hírek:

*
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?
2019. Szeptember 21. - 20:12:14

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

Google
Menü

39 vendég, 0 tag
Legújabb hozzászólások
írta kopppány
[Tegnap - 12:26:56]

írta kopppány
[2019. Szeptember 19. - 12:59:46]

írta Mklós
[2019. Szeptember 14. - 21:10:20]

írta kopppány
[2019. Szeptember 13. - 10:08:28]

írta fulop1121
[2019. Szeptember 11. - 09:10:55]

írta Bertalan
[2019. Szeptember 04. - 22:34:47]

írta fbi1984
[2019. Augusztus 17. - 10:15:53]

írta G159
[2019. Július 15. - 21:45:44]

írta espero
[2019. Július 02. - 10:31:20]

[2019. Június 15. - 16:18:46]
"Nem a hibáinkból látszik, hogy kik vagyunk.. hanem abból, amit utána teszünk!"
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 180   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Benzines szakrendelés  (Megtekintve 681713 alkalommal)
: Kardiológia I.
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Heor
V.I.P.
Nem elérhető Nem elérhető

Nem: Férfi

« Válasz #60 Dátum: 2008. November 27. - 13:53:20 »

Kedves Heor.

Nem kívánom "tengeri kígyó" hosszúságúra nyújtani a vitát, de szerintem veszélyes is lehet, ha elszakad a szíj!
Gondolj bele, elõzöl és egyszer csak elfogy alólad a hajtás! Mit szólsz ehhez pajtás? :D

Nem azért, hogy vitatkozzak de nagyon ellenvéleménye m van! Azért ezt egy rutinos szerelõnek tudnia kéne, és az a minimum, hogy figyelmezteti a laikust, mielõtt beszereli!!  :fejvakar:

Mondok egy példát: Ez olyan, mint amikor a gumishoz odaállítasz egy a felnire nem való gumival. Felszereli a gumis és utána neked a kanyarban leugrik a felnirõl?  Az igazi jó, hozzáértõ szaki szól, hogy ez nem okés, sõt meg sem csinálja, ha nem szabályos, vagy veszélyes!!!

nem szerviz volt hanem magánember ráadásul szerelõmester+még muter által ismerõs is
nah pont ez az, mért nem kérdezted meg tõle, nehogy már az õ hibája legyen :)
Ezzel kapcsolatban meg nekem van ellenvéleménye m, mármint konkrétan azzal, hogy ha nem cserélsz feszítõgörgõt, az se szabálytalan, se veszélyes, maximum kockázatos a motorra nézve, azért ezeket gondolom nem pont 90 000 km-re méretezik, hanem van bennük ráhagyás bõven, pont az olyan miatt akik alacsonyabb költségvetésse l rendelkeznek teszem azt :)
Én sem akarom az egekig nyújtani, de szakadt már el alattunk az M0-on vezérmûszíj, igaz nem hundiban, hanem egy 1,9 D Citroen BX-ben, szépen lelassultunk, csak a csattanás volt rémisztõ, meg a kilométeres kocsisor, amit okoztunk :)
Naplózva

"Nem szükséges, hogy valaki úgynézzen ki, mint egy idióta... elég ha az! :D" HYUND4! F4N4T!C B4ND :victory:
hyundai klub forever tuti
Hyundai I30 Classic A/C 1.4 fekete metál :) Hyundai Accent 2002 1.5 LS szürke :) Hyundai Pony 1991 1.5 LS fehér :)
hogy
Vendég
« Válasz #61 Dátum: 2008. November 27. - 14:02:32 »

Ha már benzines, meg elõzés, meg elfogy a hajtás... Nagyon off autóval volt olyan gondom, hogy nem fogyott, hanem szaporodott a motorolaj. Mindezt a benzinszivatty ú cserélgetéséve l próbálták orvosolni a szerellõk, eredménytelenü l. Közben persze a húzás is kétséges volt. Ugyancsak nézett az ipse(ez már inkább közlekedés) akit elkezdtem emelkedõn elõzni, aztán a szembejövõ miatt mindketten fékeztünk. A lényeg, hogy egy Romániából áttelepült srác egyszál csavarhúzóval megoldotta a gondot.
Naplózva
ztoncsi
Fanatikus fórumozó

Ztoncsi

« Válasz #62 Dátum: 2008. November 27. - 15:56:11 »

Tökönszúrta vele magát? (Vagy a szerellõket?) :lol:

Ha már benzines, meg elõzés, meg elfogy a hajtás... Nagyon off autóval volt olyan gondom, hogy nem fogyott, hanem szaporodott a motorolaj. Mindezt a benzinszivatty ú cserélgetéséve l próbálták orvosolni a szerellõk, eredménytelenü l. Közben persze a húzás is kétséges volt. Ugyancsak nézett az ipse(ez már inkább közlekedés) akit elkezdtem emelkedõn elõzni, aztán a szembejövõ miatt mindketten fékeztünk. A lényeg, hogy egy Romániából áttelepült srác egyszál csavarhúzóval megoldotta a gondot.
Naplózva

Tucson 2.0 Light Chardonnay (2005-2018) Régebben: Accent 1,5 Sárga (1999) & Lantra Wagon 2.0 automata & Pony 1300-as
hogy
Vendég
« Válasz #63 Dátum: 2008. November 27. - 16:02:21 »

Az a röhej, hogy 3 és fél AC-pumpa után se tudták (több szerelõrõl van szó) mitõl folyik a karterbe a benzin. "román" Zoli hajlított az úszó nyelén, s máris beállt a megfelelõ szint. Természetesen ki kellett cserélnem az olajat, meg a gyertyákat, de lényegében egy lemez meghajlítása volt a gyógyítás.
Naplózva
BaloghZ
Fanatikus fórumozó

« Válasz #64 Dátum: 2008. November 27. - 16:48:16 »

[OFF]
Nyomtató szervízben dolgoztam pár évet a kezdetek kezdetén. Ott vállt szállóigévé: „Amit egy csavarhúzóval nem lehet megjavítani, azt nem is érdemes.” Éz ott és akkor nem vicc volt, hanem a valóság.
[/OFF]
Naplózva

Fekete i10 CRDi Style
Tomka
Vendég
« Válasz #65 Dátum: 2008. December 02. - 20:45:39 »

Üdv!
Sok hasonlóságot véltem felfedezni az accent és az s-coupe motorja közt.
Vajon rá lehet-e tolni a váltóra?
Vagy van olyan motor amit hozzá lehet alakitani a váltóhoz?
Azért kérdezem mert elötte audim volt és sokmás tipussal kompatibilis volt!
Elöre is köszönöm a segitségét.
Naplózva
Heor
V.I.P.

« Válasz #66 Dátum: 2008. December 03. - 11:57:27 »

Üdv!
Sok hasonlóságot véltem felfedezni az accent és az s-coupe motorja közt.
Vajon rá lehet-e tolni a váltóra?
Vagy van olyan motor amit hozzá lehet alakitani a váltóhoz?
Azért kérdezem mert elötte audim volt és sokmás tipussal kompatibilis volt!
Elöre is köszönöm a segitségét.
Mit akarsz cserélni váltót vagy motort? Váltóm van egy felesleges :$ S-coupehoz :) amúgy a motor meg tejesen egyezik amennyiben sima szívó és nem a turbós kivitel, tehát az én szerény véleményem hogy rámegy :) Ja és van egy pár motor alkatrészem is :) Plusz egy blokkom, de az elvan törve sajna Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 2008. December 03. - 12:00:41 írta Heor » Naplózva

"Nem szükséges, hogy valaki úgynézzen ki, mint egy idióta... elég ha az! :D" HYUND4! F4N4T!C B4ND :victory:
Hyundai I30 Classic A/C 1.4 fekete metál :) Hyundai Accent 2002 1.5 LS szürke :) Hyundai Pony 1991 1.5 LS fehér :)
Matyika
Fórumgazda

« Válasz #67 Dátum: 2008. December 03. - 23:47:47 »

Plusz egy blokkom, de az elvan törve sajna Szomorú

Már meg van heggesztve. Kb. 3 hónapja. :D :D :D
Naplózva

Azt értem én, hogy gőzgép. De mitől megy? Hyundai Klub :google:
2003 Accent 1.5 GLS benzin
Heor
V.I.P.

« Válasz #68 Dátum: 2008. December 04. - 11:38:12 »

Plusz egy blokkom, de az elvan törve sajna Szomorú

Már meg van heggesztve. Kb. 3 hónapja. :D :D :D
Ne má :D És mivan a másikkal, már csak egy rotor hiányzik nem? :D
Naplózva

Matyika
Fórumgazda

« Válasz #69 Dátum: 2008. December 04. - 22:42:18 »

De.  :D

A képet a Képfeltöltés.h u tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Naplózva

Azt értem én, hogy gőzgép. De mitől megy? Hyundai Klub :google:
2003 Accent 1.5 GLS benzin
rallysta
Fanatikus fórumozó

« Válasz #70 Dátum: 2008. December 06. - 23:00:56 »

Nagyon szomorú vagyok......
Ma reggel elindultunk szombathelyre esküvõre, de persze oda benzin is kell.... Megtankoltam induláskor egy 3 betüs osztrák(vagy német) eredetû kutnál, és innen elindúlva mikor a motor üzemmeleg lett megint elõjött a 2 héttel ezelõtti gondom. Motor dadog, alapjárat leesik kb 500-ra, motor leáll, újraindítás... . hm.... éppencsak hogy sikerül, diceg-döcög az egész és néha mintha a kipufogóban robbana, és ha odalépek neki akkor megy (persze nem úgy mint ahogy kellene), ha folyamatosan egy fordulaton megyek akkor rángat, a hibakódjelzõ lámpácska mikor villog, mikor nem, van hogy folyamatosan világít, van hogy teljesen kialszik, egyszóval nagyjából úgy viselkedik mint a régi autóknál mikor a gyújtást eltekerték, vagy mintha az egyik gyertyakábelt lehúznám (csak akkor nem áll meg a motor, csak nehezen megy 3 hengerbe). Szerelõhöz menni nem volt idõm, tehát maradt a már bevált negatív saru le pár percre dolog, és utána mintha semmi baja nem történt volna.

Az jutott hirtelen eszembe, hogy a multkor is mikor ez jelentkezett, éppen elõtte tankoltam és most is.

Matyika segíts rajtam kérlek.......    Szomorú
Naplózva

Accent 1.5 benzin, 2004, 5 ajtós
DQ-750
Hivatásos

nyugalomban lévő

« Válasz #71 Dátum: 2008. December 07. - 08:05:13 »

Szerintem besz@rt a chip a tunningban !

Naplózva

Accent 2004. 1.3 LS Cool, fekete 4 ajtó  elcserélve egy OFF-ra
rallysta
Fanatikus fórumozó

« Válasz #72 Dátum: 2008. December 07. - 09:08:18 »

Szerintem besz@rt a chip a tunningban !

Mire gondolsz? Valamit elprogramozott a srác?
Naplózva

Zsolt
Megszállott

« Válasz #73 Dátum: 2008. December 07. - 12:10:58 »

Elõtte is náluk tankoltál amikor még jó volt az autó?Próbálj ki egy másik kutat hátha.A fogyasztásaid nagyon jók lettek pedig.
Naplózva

"Egy a szívünk, egy az álmunk,
Nem félünk és nem hátrálunk,
Mellkasunkban TŰZOLTÓ SZÍV dobog."

No jogsi,No rutin,No para!
'96 Lantra Kombi 1.6 16V   '93 Pony 1.5 GLSi
rallysta
Fanatikus fórumozó

« Válasz #74 Dátum: 2008. December 07. - 13:55:55 »

Mindig ugyanott tankolok 100-as benzint. Mindig ugyanannál a pompánál
Naplózva

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 180   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.23 | SMF © 2015, Simple Machines | TinyPortal v0.9.8 © Bloc

Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS! Dilber MC Theme by HarzeM
Az oldal 0.081 másodperc alatt készült el 28 lekéréssel.