Hyundai Autó Klub
Hírek:

*
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?
2020. Június 04. - 17:04:10

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

Google
Menü

47 vendég, 0 tag
Legújabb hozzászólások
írta Procolus
[Tegnap - 14:21:35]

[2020. Június 01. - 09:33:11]

írta nyaki
[2020. Június 01. - 01:10:51]

írta Procolus
[2020. Május 31. - 18:34:17]

írta Procolus
[2020. Május 30. - 20:27:07]

írta Necces81
[2020. Május 30. - 09:23:30]

írta Procolus
[2020. Május 30. - 06:35:17]

írta Procolus
[2020. Május 30. - 06:22:34]

írta Procolus
[2020. Május 29. - 23:20:00]

írta Procolus
[2020. Május 29. - 10:17:25]
"Nem a hibáinkból látszik, hogy kik vagyunk.. hanem abból, amit utána teszünk!"
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 183   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Benzines szakrendelés  (Megtekintve 767508 alkalommal)
: Kardiológia I.
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Matyika
Fórumgazda
Nem elérhető Nem elérhető

Nem: Férfi

« Válasz #975 Dátum: 2010. Május 26. - 20:22:04 »

attól még Levi röhög.
elképzeltem,ahogy konzultálsz Magaddal :) :D

Sokszor megtárgyaljuk magammal a problémákat. Mi ezen a vicces?  :D
Naplózva

Azt értem én, hogy gőzgép. De mitől megy? Hyundai Klub :google:
2003 Accent 1.5 GLS benzin
Levi
Megszállott

.

« Válasz #976 Dátum: 2010. Május 26. - 21:17:31 »

semmi rotfl rotfl rotfl
Naplózva

Lila voltam,lila leszek,nem jo  a Fradi sör,nem is veszek.
Accent 1.3 2004, Alfa Romeo 155 1.8 16V TS, Renault Magnum 500 DXI

Magyarok Istene, halld meg imánkat. és add vissza nekünk Radics Bélát! Elviheted Pély Barnát és Mester Tamást.
Matyika
Fórumgazda

« Válasz #977 Dátum: 2010. Május 26. - 21:29:41 »

Megoldódnak a centrálzár gondjaid? Beszélgetek magammal na és?  ;) :D
Naplózva

Azt értem én, hogy gőzgép. De mitől megy? Hyundai Klub :google:
2003 Accent 1.5 GLS benzin
a1967
Mazsola
**

« Válasz #978 Dátum: 2010. Május 27. - 07:53:35 »

Lenne még egy szakmai kérdésem. Az I30 bal első ablakomat mikor le szeretném engedni néha a kapcsoló nem reagál.A gyújtást leveszem majd vissza adom akkor megy rendesen.De néha csak akkor indul el ha kicsit le engedem a jobb ablakot majd vissza fel utána rendesen megy a bal is.Ez nem sűrűn fordul elő. De  nehéz lenne összehozni, hogy pont egy  szervizes szakember is meg tapasztalhassa a hibát.Szerinte d hol keresendő a hiba.Meg oldható házon belül vagy mindenképp szerviz.
Kapcsoló kontakt hiba, ilyen nekem is van, nem kattog véletlen iylenkor? Amúgy 3 havonta 1x csinálja, én finoman oda szoktam csapni neki :)

Szia. De igen halkan kattog.Aztán elmúlik.Csapdo sni nem szeretném mivel családtagot sosem bántanék. Az I30 nálunk családtag.De az anyósra már ráférne egy kicsi...
Naplózva
Heor
V.I.P.

« Válasz #979 Dátum: 2010. Május 27. - 08:15:19 »

Lenne még egy szakmai kérdésem. Az I30 bal első ablakomat mikor le szeretném engedni néha a kapcsoló nem reagál.A gyújtást leveszem majd vissza adom akkor megy rendesen.De néha csak akkor indul el ha kicsit le engedem a jobb ablakot majd vissza fel utána rendesen megy a bal is.Ez nem sűrűn fordul elő. De  nehéz lenne összehozni, hogy pont egy  szervizes szakember is meg tapasztalhassa a hibát.Szerinte d hol keresendő a hiba.Meg oldható házon belül vagy mindenképp szerviz.
Kapcsoló kontakt hiba, ilyen nekem is van, nem kattog véletlen iylenkor? Amúgy 3 havonta 1x csinálja, én finoman oda szoktam csapni neki :)

Szia. De igen halkan kattog.Aztán elmúlik.Csapdo sni nem szeretném mivel családtagot sosem bántanék. Az I30 nálunk családtag.De az anyósra már ráférne egy kicsi...
Nekem az életemet mentette meg ;) Nem azt mondtam hogy 20 kilós kalapáccsal verj oda, csak finoman picit üsd meg, vagy várd meg míg abba marad a kattogás, az mondjuk kíméletesebb, e miatt a gyújtást kár levenni :) De egyébként meg szervizben mond hogy ez a probléma, és sztem kicserélik a kapcsolót garanciában :)
Naplózva

"Nem szükséges, hogy valaki úgynézzen ki, mint egy idióta... elég ha az! :D" HYUND4! F4N4T!C B4ND :victory:
hyundai klub forever tuti
Hyundai I30 Classic A/C 1.4 fekete metál :) Hyundai Accent 2002 1.5 LS szürke :) Hyundai Pony 1991 1.5 LS fehér :)
Levi
Megszállott

.

« Válasz #980 Dátum: 2010. Május 27. - 18:48:03 »

Megoldódnak a centrálzár gondjaid? Beszélgetek magammal na és?  ;) :D

meg,vazze :D
Naplózva

Lila voltam,lila leszek,nem jo  a Fradi sör,nem is veszek.
Accent 1.3 2004, Alfa Romeo 155 1.8 16V TS, Renault Magnum 500 DXI

Magyarok Istene, halld meg imánkat. és add vissza nekünk Radics Bélát! Elviheted Pély Barnát és Mester Tamást.
BigDini
Úrvezetõ

« Válasz #981 Dátum: 2010. Június 05. - 08:35:56 »

Azt javasolták, hogy ide írjam:
Elérkeztem az újabb problémához, ami nem más, mint az alapjárat. Eddig is gondok voltak vele, de most már gyakorlatilag nincs Szomorú
Márminthogy a következő a jelenség: hidegen beindítjuk no problem, majd mikor már sokat mentem Vele (tehát már jól bemelegedett), az alapjárat "leesik" a "normális" szintre, tehát 1000 alá. És itt jönnek a gondok, mert mihelyt lenyomom a kuplungot, már le is állt :bézból:
Emiatt pedig a gyújtáskapcsol ót is el fogom ba....
A tulaj azt mondta, hogy nem lehet ész nélkül emelgetni az alapjáratot, mert akkor a kompúterben is állítani kell valamit :vakar:
Szerinte az injektornál lehet valahol feljebb emelni...
Lécci segítsetek, hogy hol lehet, mert én sajnos nem sokat értek hozzá :) :köszi:

üzenet összevonva: 2010. Június 05. - 08:37:59
Közben sikerült emelni az alapjáraton, de a jelenség ugyanaz :bézból:
Meleg motort beindítom és ha nem nyomogatom a gázpedált, azon nyomban le is áll  Szomorú
Ötlet? Tapasztalat? Tanács?
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 05. - 08:37:59 írta BigDini » Naplózva
J2andX3
Hivatásos

« Válasz #982 Dátum: 2010. Június 05. - 09:45:12 »

A tulaj azt mondta, hogy nem lehet ész nélkül emelgetni az alapjáratot, mert akkor a kompúterben is állítani kell valamit :vakar:
Szerinte az injektornál lehet valahol feljebb emelni...
Lécci segítsetek, hogy hol lehet, mert én sajnos nem sokat értek hozzá :) :köszi:

üzenet összevonva: 2010. Június 05. - 08:37:59
Közben sikerült emelni az alapjáraton, de a jelenség ugyanaz :bézból:
Meleg motort beindítom és ha nem nyomogatom a gázpedált, azon nyomban le is áll  Szomorú
Ötlet? Tapasztalat? Tanács?

Azt a csavart nem nagyon szabad tekergetni, mert a gyári beállításnak jónak kell lennie.
inkább a rendszer elemeit kell ellenőrizni: Pillangószelep potenciométer, alapjárati kapcsoló, alapjárati levegőmotor.
Naplózva
BigDini
Úrvezetõ

« Válasz #983 Dátum: 2010. Június 05. - 10:12:12 »

Köszönöm, utána fogok nézni :) Egyébként most mentem Vele, és egyszer sem állt le :D Mármint menet közben...de viszont indításnál ugyanúgy leállna...lehe t, hogy csak nehezen áll fel az alapjárat, mert 2-3 gázfröccs után már nem esik vissza :nemtom: Mindenesetre most feljebb vettük olyan 1100-ra, így mint írtam nem állt le :)
Naplózva
Ákos
Vendég
« Válasz #984 Dátum: 2010. Június 05. - 10:31:49 »

Köszönöm, utána fogok nézni :) Egyébként most mentem Vele, és egyszer sem állt le :D Mármint menet közben...de viszont indításnál ugyanúgy leállna...lehe t, hogy csak nehezen áll fel az alapjárat, mert 2-3 gázfröccs után már nem esik vissza :nemtom: Mindenesetre most feljebb vettük olyan 1100-ra, így mint írtam nem állt le :)
1100-as alapjárat? :vakar:  De legalább melegen? :felad: Szerintem az nem túl jó dolog :) . Amiket én megcsinálnék a helyedben: alapjárati motor pucolás, pillangószelep környékének kitakarítása, vákuumcsövek ellenőrzése (fals levegő). Ha ezek után sem jó akkor hőfokjeladó- és fojtószelep poti mérést csinálnék, megtakarítanám a légtömegmérőt (asszem a Tiédben az van, nem MAP szenzoros), ennél többet házilag nem nagyon lehet tenni :) . Gondolom a légszűrő és a benzinszűrő ki lett cserélve miután megvetted a koccccsit :rolleyes: . Ja, a kipuffod tudom hogy lyukas, de a dob nincs összeszakadva, ugye?
Naplózva
BigDini
Úrvezetõ

« Válasz #985 Dátum: 2010. Június 05. - 12:43:40 »

1100-as alapjárat és igen, melegen :P Lehet, hogy nem jó, de mivel most nem állt le, ezért egyenlőre így marad :) Amúgy még semmi nem lett kicserélve benne, mivel "drágább" volt a tervezettnél. Olajcsere kellene majd Neki (volt tulaj szerint), ill. a vezérlés nem tudom mennyit visz (általában), de most kb. már 40.000 van benne Szomorú (volt tulaj szerint még ennyit elvisz. Erről vélemény?) Egyébként a légszűrő ház le van véve (volt tulaj) :fool: A dörrentő se új már de az még nem lyukas :) Csak azon a bizonyos három helyen, de az hamarosan meg lesz hegesztve (jövő hét?), mivel már látatlanban is megismernek :DD. Még most cseréltem át nyári gumira :D Ez volt az első kiadás (a naftán kívül)
Naplózva
Ákos
Vendég
« Válasz #986 Dátum: 2010. Június 05. - 13:04:19 »

1100-as alapjárat és igen, melegen :P Lehet, hogy nem jó, de mivel most nem állt le, ezért egyenlőre így marad :) Amúgy még semmi nem lett kicserélve benne, mivel "drágább" volt a tervezettnél. Olajcsere kellene majd Neki (volt tulaj szerint), ill. a vezérlés nem tudom mennyit visz (általában), de most kb. már 40.000 van benne Szomorú (volt tulaj szerint még ennyit elvisz. Erről vélemény?) Egyébként a légszűrő ház le van véve (volt tulaj) :fool: A dörrentő se új már de az még nem lyukas :) Csak azon a bizonyos három helyen, de az hamarosan meg lesz hegesztve (jövő hét?), mivel már látatlanban is megismernek :DD. Még most cseréltem át nyári gumira :D Ez volt az első kiadás (a naftán kívül)
A vezérlés miatt ne aggódj, de mi az hogy le van véve a légszűrőház? :felad:
Naplózva
BigDini
Úrvezetõ

« Válasz #987 Dátum: 2010. Június 05. - 13:12:08 »

Hát már nem emléxek, hogy miért vette le :) Biztos cserélt benne valamit oszt nem volt kedve visszatenni :tré: Mindenesetre megvan, csak ránézésre sem könnyű visszatenni, de már majd lassan meg kellene próbálkozni vele, hátha mégiscsak sikerül ;)
Naplózva
Ákos
Vendég
« Válasz #988 Dátum: 2010. Június 05. - 13:29:29 »

Hát már nem emléxek, hogy miért vette le :) Biztos cserélt benne valamit oszt nem volt kedve visszatenni :tré: Mindenesetre megvan, csak ránézésre sem könnyű visszatenni, de már majd lassan meg kellene próbálkozni vele, hátha mégiscsak sikerül ;)
Neked nem a légszűrőházban van a légtömegmérőd? :g: És most amúgy nem szűri semmi a beszívott levegőt? :nemtom:
Naplózva
BigDini
Úrvezetõ

« Válasz #989 Dátum: 2010. Június 05. - 13:45:46 »

Hát maga a légszűrő az a helyén van, csak a burkolat nincs rajta :) ;)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 183   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.23 | SMF © 2015, Simple Machines | TinyPortal v0.9.8 © Bloc

Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS! Dilber MC Theme by HarzeM
Az oldal 0.116 másodperc alatt készült el 27 lekéréssel.