Hyundai Autó Klub
Hírek:

*
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?
2019. Október 16. - 18:00:55

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

Google
Menü

53 vendég, 0 tag
Legújabb hozzászólások
írta G159
[2019. Október 09. - 13:16:50]

írta G159
[2019. Október 09. - 13:10:19]

írta apricot
[2019. Október 05. - 23:01:08]

[2019. Október 05. - 19:24:00]

írta Endre
[2019. Október 01. - 10:49:21]

írta Zsolt
[2019. Szeptember 30. - 21:28:53]

írta Alexxebb
[2019. Szeptember 27. - 05:31:01]

[2019. Szeptember 23. - 21:54:34]

írta kopppány
[2019. Szeptember 19. - 12:59:46]

írta Bertalan
[2019. Szeptember 04. - 22:34:47]
"Nem a hibáinkból látszik, hogy kik vagyunk.. hanem abból, amit utána teszünk!"
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 180   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Benzines szakrendelés  (Megtekintve 688436 alkalommal)
: Kardiológia I.
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Matyika
Fórumgazda
Nem elérhető Nem elérhető

Nem: Férfi

« Válasz #975 Dátum: 2010. Május 26. - 20:22:04 »

attól még Levi röhög.
elképzeltem,ahogy konzultálsz Magaddal :) :D

Sokszor megtárgyaljuk magammal a problémákat. Mi ezen a vicces?  :D
Naplózva

Azt értem én, hogy gőzgép. De mitől megy? Hyundai Klub :google:
2003 Accent 1.5 GLS benzin
Levi
Megszállott

.

« Válasz #976 Dátum: 2010. Május 26. - 21:17:31 »

semmi rotfl rotfl rotfl
Naplózva

Lila voltam,lila leszek,nem jo  a Fradi sör,nem is veszek.
Accent 1.3 2004, MAN TGA 430

Magyarok Istene, halld meg imánkat. és add vissza nekünk Radics Bélát! Elviheted Pély Barnát és Mester Tamást.
Matyika
Fórumgazda

« Válasz #977 Dátum: 2010. Május 26. - 21:29:41 »

Megoldódnak a centrálzár gondjaid? Beszélgetek magammal na és?  ;) :D
Naplózva

Azt értem én, hogy gőzgép. De mitől megy? Hyundai Klub :google:
2003 Accent 1.5 GLS benzin
a1967
Mazsola
**

« Válasz #978 Dátum: 2010. Május 27. - 07:53:35 »

Lenne még egy szakmai kérdésem. Az I30 bal első ablakomat mikor le szeretném engedni néha a kapcsoló nem reagál.A gyújtást leveszem majd vissza adom akkor megy rendesen.De néha csak akkor indul el ha kicsit le engedem a jobb ablakot majd vissza fel utána rendesen megy a bal is.Ez nem sűrűn fordul elő. De  nehéz lenne összehozni, hogy pont egy  szervizes szakember is meg tapasztalhassa a hibát.Szerinte d hol keresendő a hiba.Meg oldható házon belül vagy mindenképp szerviz.
Kapcsoló kontakt hiba, ilyen nekem is van, nem kattog véletlen iylenkor? Amúgy 3 havonta 1x csinálja, én finoman oda szoktam csapni neki :)

Szia. De igen halkan kattog.Aztán elmúlik.Csapdo sni nem szeretném mivel családtagot sosem bántanék. Az I30 nálunk családtag.De az anyósra már ráférne egy kicsi...
Naplózva
Heor
V.I.P.

« Válasz #979 Dátum: 2010. Május 27. - 08:15:19 »

Lenne még egy szakmai kérdésem. Az I30 bal első ablakomat mikor le szeretném engedni néha a kapcsoló nem reagál.A gyújtást leveszem majd vissza adom akkor megy rendesen.De néha csak akkor indul el ha kicsit le engedem a jobb ablakot majd vissza fel utána rendesen megy a bal is.Ez nem sűrűn fordul elő. De  nehéz lenne összehozni, hogy pont egy  szervizes szakember is meg tapasztalhassa a hibát.Szerinte d hol keresendő a hiba.Meg oldható házon belül vagy mindenképp szerviz.
Kapcsoló kontakt hiba, ilyen nekem is van, nem kattog véletlen iylenkor? Amúgy 3 havonta 1x csinálja, én finoman oda szoktam csapni neki :)

Szia. De igen halkan kattog.Aztán elmúlik.Csapdo sni nem szeretném mivel családtagot sosem bántanék. Az I30 nálunk családtag.De az anyósra már ráférne egy kicsi...
Nekem az életemet mentette meg ;) Nem azt mondtam hogy 20 kilós kalapáccsal verj oda, csak finoman picit üsd meg, vagy várd meg míg abba marad a kattogás, az mondjuk kíméletesebb, e miatt a gyújtást kár levenni :) De egyébként meg szervizben mond hogy ez a probléma, és sztem kicserélik a kapcsolót garanciában :)
Naplózva

"Nem szükséges, hogy valaki úgynézzen ki, mint egy idióta... elég ha az! :D" HYUND4! F4N4T!C B4ND :victory:
hyundai klub forever tuti
Hyundai I30 Classic A/C 1.4 fekete metál :) Hyundai Accent 2002 1.5 LS szürke :) Hyundai Pony 1991 1.5 LS fehér :)
Levi
Megszállott

.

« Válasz #980 Dátum: 2010. Május 27. - 18:48:03 »

Megoldódnak a centrálzár gondjaid? Beszélgetek magammal na és?  ;) :D

meg,vazze :D
Naplózva

Lila voltam,lila leszek,nem jo  a Fradi sör,nem is veszek.
Accent 1.3 2004, MAN TGA 430

Magyarok Istene, halld meg imánkat. és add vissza nekünk Radics Bélát! Elviheted Pély Barnát és Mester Tamást.
BigDini
Úrvezetõ

« Válasz #981 Dátum: 2010. Június 05. - 08:35:56 »

Azt javasolták, hogy ide írjam:
Elérkeztem az újabb problémához, ami nem más, mint az alapjárat. Eddig is gondok voltak vele, de most már gyakorlatilag nincs Szomorú
Márminthogy a következő a jelenség: hidegen beindítjuk no problem, majd mikor már sokat mentem Vele (tehát már jól bemelegedett), az alapjárat "leesik" a "normális" szintre, tehát 1000 alá. És itt jönnek a gondok, mert mihelyt lenyomom a kuplungot, már le is állt :bézból:
Emiatt pedig a gyújtáskapcsol ót is el fogom ba....
A tulaj azt mondta, hogy nem lehet ész nélkül emelgetni az alapjáratot, mert akkor a kompúterben is állítani kell valamit :vakar:
Szerinte az injektornál lehet valahol feljebb emelni...
Lécci segítsetek, hogy hol lehet, mert én sajnos nem sokat értek hozzá :) :köszi:

üzenet összevonva: 2010. Június 05. - 08:37:59
Közben sikerült emelni az alapjáraton, de a jelenség ugyanaz :bézból:
Meleg motort beindítom és ha nem nyomogatom a gázpedált, azon nyomban le is áll  Szomorú
Ötlet? Tapasztalat? Tanács?
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 05. - 08:37:59 írta BigDini » Naplózva
J2andX3
Hivatásos

« Válasz #982 Dátum: 2010. Június 05. - 09:45:12 »

A tulaj azt mondta, hogy nem lehet ész nélkül emelgetni az alapjáratot, mert akkor a kompúterben is állítani kell valamit :vakar:
Szerinte az injektornál lehet valahol feljebb emelni...
Lécci segítsetek, hogy hol lehet, mert én sajnos nem sokat értek hozzá :) :köszi:

üzenet összevonva: 2010. Június 05. - 08:37:59
Közben sikerült emelni az alapjáraton, de a jelenség ugyanaz :bézból:
Meleg motort beindítom és ha nem nyomogatom a gázpedált, azon nyomban le is áll  Szomorú
Ötlet? Tapasztalat? Tanács?

Azt a csavart nem nagyon szabad tekergetni, mert a gyári beállításnak jónak kell lennie.
inkább a rendszer elemeit kell ellenőrizni: Pillangószelep potenciométer, alapjárati kapcsoló, alapjárati levegőmotor.
Naplózva
BigDini
Úrvezetõ

« Válasz #983 Dátum: 2010. Június 05. - 10:12:12 »

Köszönöm, utána fogok nézni :) Egyébként most mentem Vele, és egyszer sem állt le :D Mármint menet közben...de viszont indításnál ugyanúgy leállna...lehe t, hogy csak nehezen áll fel az alapjárat, mert 2-3 gázfröccs után már nem esik vissza :nemtom: Mindenesetre most feljebb vettük olyan 1100-ra, így mint írtam nem állt le :)
Naplózva
Ákos
Vendég
« Válasz #984 Dátum: 2010. Június 05. - 10:31:49 »

Köszönöm, utána fogok nézni :) Egyébként most mentem Vele, és egyszer sem állt le :D Mármint menet közben...de viszont indításnál ugyanúgy leállna...lehe t, hogy csak nehezen áll fel az alapjárat, mert 2-3 gázfröccs után már nem esik vissza :nemtom: Mindenesetre most feljebb vettük olyan 1100-ra, így mint írtam nem állt le :)
1100-as alapjárat? :vakar:  De legalább melegen? :felad: Szerintem az nem túl jó dolog :) . Amiket én megcsinálnék a helyedben: alapjárati motor pucolás, pillangószelep környékének kitakarítása, vákuumcsövek ellenőrzése (fals levegő). Ha ezek után sem jó akkor hőfokjeladó- és fojtószelep poti mérést csinálnék, megtakarítanám a légtömegmérőt (asszem a Tiédben az van, nem MAP szenzoros), ennél többet házilag nem nagyon lehet tenni :) . Gondolom a légszűrő és a benzinszűrő ki lett cserélve miután megvetted a koccccsit :rolleyes: . Ja, a kipuffod tudom hogy lyukas, de a dob nincs összeszakadva, ugye?
Naplózva
BigDini
Úrvezetõ

« Válasz #985 Dátum: 2010. Június 05. - 12:43:40 »

1100-as alapjárat és igen, melegen :P Lehet, hogy nem jó, de mivel most nem állt le, ezért egyenlőre így marad :) Amúgy még semmi nem lett kicserélve benne, mivel "drágább" volt a tervezettnél. Olajcsere kellene majd Neki (volt tulaj szerint), ill. a vezérlés nem tudom mennyit visz (általában), de most kb. már 40.000 van benne Szomorú (volt tulaj szerint még ennyit elvisz. Erről vélemény?) Egyébként a légszűrő ház le van véve (volt tulaj) :fool: A dörrentő se új már de az még nem lyukas :) Csak azon a bizonyos három helyen, de az hamarosan meg lesz hegesztve (jövő hét?), mivel már látatlanban is megismernek :DD. Még most cseréltem át nyári gumira :D Ez volt az első kiadás (a naftán kívül)
Naplózva
Ákos
Vendég
« Válasz #986 Dátum: 2010. Június 05. - 13:04:19 »

1100-as alapjárat és igen, melegen :P Lehet, hogy nem jó, de mivel most nem állt le, ezért egyenlőre így marad :) Amúgy még semmi nem lett kicserélve benne, mivel "drágább" volt a tervezettnél. Olajcsere kellene majd Neki (volt tulaj szerint), ill. a vezérlés nem tudom mennyit visz (általában), de most kb. már 40.000 van benne Szomorú (volt tulaj szerint még ennyit elvisz. Erről vélemény?) Egyébként a légszűrő ház le van véve (volt tulaj) :fool: A dörrentő se új már de az még nem lyukas :) Csak azon a bizonyos három helyen, de az hamarosan meg lesz hegesztve (jövő hét?), mivel már látatlanban is megismernek :DD. Még most cseréltem át nyári gumira :D Ez volt az első kiadás (a naftán kívül)
A vezérlés miatt ne aggódj, de mi az hogy le van véve a légszűrőház? :felad:
Naplózva
BigDini
Úrvezetõ

« Válasz #987 Dátum: 2010. Június 05. - 13:12:08 »

Hát már nem emléxek, hogy miért vette le :) Biztos cserélt benne valamit oszt nem volt kedve visszatenni :tré: Mindenesetre megvan, csak ránézésre sem könnyű visszatenni, de már majd lassan meg kellene próbálkozni vele, hátha mégiscsak sikerül ;)
Naplózva
Ákos
Vendég
« Válasz #988 Dátum: 2010. Június 05. - 13:29:29 »

Hát már nem emléxek, hogy miért vette le :) Biztos cserélt benne valamit oszt nem volt kedve visszatenni :tré: Mindenesetre megvan, csak ránézésre sem könnyű visszatenni, de már majd lassan meg kellene próbálkozni vele, hátha mégiscsak sikerül ;)
Neked nem a légszűrőházban van a légtömegmérőd? :g: És most amúgy nem szűri semmi a beszívott levegőt? :nemtom:
Naplózva
BigDini
Úrvezetõ

« Válasz #989 Dátum: 2010. Június 05. - 13:45:46 »

Hát maga a légszűrő az a helyén van, csak a burkolat nincs rajta :) ;)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 180   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.23 | SMF © 2015, Simple Machines | TinyPortal v0.9.8 © Bloc

Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS! Dilber MC Theme by HarzeM
Az oldal 0.092 másodperc alatt készült el 27 lekéréssel.